Нд. Лип 21st, 2024

Як зробити Київ привабливим для туристів (ІНФОГРАФІКА)

Чер16,2017

Про це йшла мова під час презентації концепції розвитку столичних зон відпочинку і дозвілля

Розвиток інфраструктури прибережних територій Києва підвищить туристичну привабливість столиці. Про це заявив міський голова Віталій Кличко у середу під час презентації концепції розвитку зон відпочинку і дозвілля мешканців мегаполісу, що відбулася в Департаменті містобудування та архітектури.

Київський міський голова Віталій Кличко зауважив, що столиця має унікальне природне середовище, оскільки острови тут розташовані майже в центрі міста. «І ці зони відпочинку треба розвивати. Бо розвинені прибережні території — це і комфортний відпочинок киян, і туристична привабливість нашого міста»,— наголосив мер Києва.

Він зауважив, що в Концепції, яку презентує Департамент містобудування та архітектури КМДА, значна увага приділена розважальній інфраструктурі та інфраструктурі для активного відпочинку на Трухановому острові та в Гідропарку. Крім того, додав Віталій Володимирович, йдеться про реалізацію проекту встановлення найбільшого в Україні флагштоку Державного прапора — 75 метрів, і наразі тривають консультації щодо цього з ЮНЕСКО, оскільки схили Дніпра перебувають під охороною цієї організації. Також йдеться про канатну дорогу (від Арки Дружби народів до Труханового острова), станції канатної дороги на Поштовій площі, екскурсійно-оглядову вежу, пішохідну зону на Контрактовій площі, а також облаштування належної кількості паркінгів та зон відпочинку. «У цьому проекті будуть об’єднані маршрутами знакові місця Києва. А Поштова площа стане туристичним хабом, звідки можна буде дістатися до найгарніших локацій міста»,— наголосив очільник столиці.

Віталій Кличко зауважив, що хтось, можливо, спитає, а чому раніше столична влада не робила цього. «Бо в тій ситуації, в якій ми отримали місто, ми спочатку зосередилися на гострих проблемах життєзабезпечення столиці, які потребували вирішення,— наголосив голова КМДА. — Зокрема був порожній бюджет, столиця мала борг у 24 мільярди гривень, що вже скорочений майже вдвічі, а ще в спадок дісталася напівзруйнована інфраструктура. Тому першочерговим завданням було стабілізувати економічну ситуацію в місті, вирішити низку ключових проблем і тим самим дати сигнал інвесторам, що у розвиток Києва можна вкладати кошти». Столичний мер також підкреслив, що реалізація концепції розвитку інфраструктури пов’язана з залученням інвестицій та надходженнями до бюджету Києва. «Всі інвестиції та надходження ми вкладаємо у розвиток інфраструктури, щоб кияни бачили, що місто дійсно розвивається і стає комфортним»,— сказав пан Кличко.

Він також нагадав, що столична влада вже відновила роботу фонтанів, відкрила оновлену пішохідну зону на Поштовій площі, реконструювала Київський велотрек та відкрила парк «Наталка». «Ми показали, якими мають бути парки. І це лише початок. Ми працюємо над значною кількістю проектів, які змінять наше місто. Адже потенціал у Києва дуже великий»,— підкреслив Віталій КличкоRelated Post