Чт. Лип 25th, 2024

Проїзд Подільсько-Воскресенським мостом у Києві можуть зробити платним

Проїзд по Подільсько-Воскресенському мосту, який у Київській міській державній адміністрації обіцяють відкрити через три роки, можуть зробити платним. Це пов’язано з тим, що інвесторам, які вклали кошти в будівництво, потрібно буде повертати витрачені суми, зазначають в КМДА. 

Зокрема, мер Києва Віталій Кличко в інтерв’ю одному з телеканалів зазначив, що добудова Подільсько-Воскресенського мосту є надзвичайно важливою для міста, оскільки всі столичні мости перевантажені.

“Я допускаю, що проїзд по Подільсько-Воскресенському мосту може бути платним, адже інвесторам потрібно буде повертати вкладені кошти. Але ми розглядаємо різні варіанти, в тому числі і пільгові”, – сказав він.

Мер зазначив, що в четвер їде на інвестофорум в Німеччину, де з потенційними інвесторами обговорить умови добудови Подільсько-Воскресенського мосту.

“Зараз наше завдання – залучити кошти, щоб добудувати міст, нам потрібно 400 млн євро. Тільки після цього ми можемо говорити про наступний крок – будівництво лінії метро на Троєщину”, – зазначив мер.

Нагадаємо, у березні поточного року стало відомо, що київська влада планує відкрити автомобільний рух по Подільсько-Воскресенському мосту,  на добудову якого необхідно 0,5 млрд євро, через три роки.Related Post