Власникам смартфонів полегшили життя – сплатити за проїзд у київському метрополітені тепер можна за допомогою гаджета. Для цього на смартфон потрібно встановити відповідний додаток та скористатися жовтим турнікетом.

Про те, що сплатити за проїзд в метро віднині можна за допомогою смартфона із встановленим додатком Android Pay, КП “Київський метрополітен” повідомило на своїй офіційній сторінці в Facebook.

“Увімкніть екран телефону, піднесіть до жовтого турнікета, дочекайтеся сигналу та проходьте”, – йдеться в повідомленні.

КП "Київський метрополітен"
Скріншот з офіційної сторінки КП “Київський метрополітен” у Facebook

Нагадаємо, раніше на засіданні Київради підтримали перейменування станції метро “Петрівка” та Московського мосту.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/43.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/43-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоВласникам смартфонів полегшили життя – сплатити за проїзд у київському метрополітені тепер можна за допомогою гаджета. Для цього на смартфон потрібно встановити відповідний додаток та скористатися жовтим турнікетом. Про те, що сплатити за проїзд в метро віднині можна за допомогою смартфона із встановленим додатком Android Pay, КП 'Київський метрополітен' повідомило...| Київської області та України | Kiev Time