Сб. Лип 20th, 2024

У Мюнхені підписали меморандум про виробництво боєприпасів Rheinmetall в Україні

Лют18,2024 #Rheinmetall
RheinmetallRheinmetall

Вісімнадцятого лютого 2024 року в Мюнхені, під час Мюнхенської конференції з безпеки, було підписано меморандум про наміри між німецькою компанією Rheinmetall та українською компанією-партнером.

Меморандум передбачає будівництво нового заводу з виробництва боєприпасів в Україні. Це дозволить Україні збільшити свою обороноздатність та зменшити залежність від іноземних постачальників зброї.

Завод буде виробляти широкий спектр боєприпасів, включаючи артилерійські снаряди, мінометні міни та боєприпаси для стрілецької зброї.

Це значний крок вперед для України у її прагненні до самооборони.

Нагадаємо

Rheinmetall — німецький технологічний концерн, який працює в трьох основних секторах: Оборона, Автомобіль та Мобільність.

У секторі оборони він є одним із провідних світових виробників систем озброєння та боєприпасів. Продукція компанії включає танки, бойові машини піхоти, артилерійські системи, авіаційні гармати та боєприпаси.

Rheinmetall — це компанія з багатою історією, яка сягає 1889 року. Штаб-квартира компанії знаходиться в Дюссельдорфі, Німеччина, і вона має близько 23 000 співробітників по всьому світу.

Компанія Rheinmetall відіграє важливу роль у німецькій економіці та є одним із провідних світових постачальників технологій для оборонної, автомобільної та мобільної промисловості.Related Post