Ср. Тра 22nd, 2024

Німеччина передала Україні новий пакет допомоги: що до нього увійшло

НімеччинаНімеччина

Німеччина передала Україні новий пакет військової допомоги. До нього увійшли снаряди, безпілотники та бронетранспортери.

Про це повідомляє уряд Німеччини.

До нового військового пакету увійшли:

 • боєприпаси для танків Leopard 1;
 • 25 безпілотників-розвідників RQ-35 Heidrun;
 • 8 бронетранспортерів;
 • 16 паливозаправників Mercedes-Benz Zetros;
 • 5 автівок для прикордонників;
 • 3 цивільні автівки;
 • 50 терміналів зв’язку SatCom;
 • 500 світлодіодних ламп;
 • матеріали для знешкодження вибухових боєприпасів;
 • майже 2 тисячі бойових шоломів M92.

Крім того, в уряді Німеччини планують передати 20 бойових машин піхоти Marder та 15 самохідних зенітних установок Gepard.

Паливозаправники Mercedes-Benz Zetros

Компанія Mercedes-Benz випускає паливозаправники на базі транспортних засобів різних моделей, включаючи популярний військовий транспортний автомобіль Mercedes-Benz Zetros.

Mercedes-Benz Zetros – це вантажівка, яка часто використовується для військових і логістичних завдань. Однією з можливих модифікацій цього автомобіля може бути паливозаправник, або автозаправник, призначений для перевезення та постачання пального.

Основні характеристики паливозаправників на базі Mercedes-Benz Zetros можуть включати:

 1. Об’єм цистерни: Паливозаправники оснащуються цистернами для перевезення пального. Об’єм цистерни може варіюватися в залежності від конкретної конфігурації і потреб користувача.
 2. Система розподілу: Автозаправники можуть мати спеціальну систему для точного і безпечного розподілу пального під час заправки.
 3. Системи безпеки: Засоби безпеки, такі як системи захисту від вибуху та системи відмірювання обсягу пального, можуть бути включені для забезпечення безпеки під час експлуатації.
 4. Характеристики транспорту: Зміцнена конструкція та можливість пересування по різних типах ґрунту роблять Mercedes-Benz Zetros ефективним для військових операцій та роботи в важкодоступних умовах.

Боєприпаси для танків Leopard 1

Танк Leopard 1 – це німецький танк, який був вперше введений в армію в 1965 році. Цей танк служив у численних арміях по всьому світу, і різні країни використовували різні види боєприпасів для Leopard 1. Ці боєприпаси включають головні снаряди для гладкоствольних гармат і також, можливо, ракетні снаряди.

Деякі з типових боєприпасів для танка Leopard 1 включають:

 1. APDS (Armour-Piercing Discarding Sabot): Снаряди цього типу використовують стрілоподібний проектіль, який викидається під час стрільби. Вони призначені для проникнення броні супротивника.
 2. HEAT (High-Explosive Anti-Tank): Снаряди HEAT мають конічний снаряд, який використовує вибуховий заряд для проникнення броні. Вони ефективні проти танкової броні.
 3. HESH (High-Explosive Squash Head): Снаряди HESH використовують звичайний вибуховий заряд, але їх особливістю є товстий та плоский снаряд. Вони призначені для накладання великої кількості енергії на броню, спричинюючи її деформацію.
 4. Smoke Rounds: Димові снаряди використовуються для створення димового екрану, що приховує танк від погляду супротивника.

Типи боєприпасів, які використовуються для танка Leopard 1, можуть змінюватися залежно від конкретної версії танка та вимог оператора.Related Post