В бізнесі найважливішими є кілька базових речей: прийняття правильних (компетентних) рішень, якість стратегічного планування, і якість робочого колективу компанії (тобто якість командної роботи). В успішних компаніях, де наявне зростання, розвиток, розширення сфер діяльності, саме ці “три кити” показують приклад, як треба працювати.

Не завжди рядовим працівникам, менеджерам і вищому керівництву фірми очевидні всі недоліки в роботі, неопрацьовані приховані можливості, управлінські помилки і хибні рішення. Ніколи не завадить погляд зі сторони, незалежна експертиза або аудит, кваліфікована порада консультанта з бізнесу. Тому послуги бізнес консалтингу є актуальними завжди, і навіть великі міжнародні компанії з багаторічним досвідом роботи не нехтують порадами бізнес консультантів, щоб утримувати лідерство на ринку і одночасно розвивати велику кількість напрямків діяльності.

Бізнес коуч Олександр Сьомочкін і його професійна команда надають відповідні послуги бізнесу: це ефективна допомога в стратегічному плануванні, в підготовці керівних кадрів за різними напрямками, це підвищення кваліфікації для управлінців середньої ланки, корпоративні тренінги та курси за різними напрямками: для hr-відділів компаній, для відділів продаж, для проджект менеджерів тощо. Також це ефективний тімбілдінг, тренінги на згуртування колективу — адже в багатьох сферах лише злагоджена командна робота може принести справжній успіх та позитивний фінансовий результат.