Про це розповідає засновкник охоронного агентства ІМПЕРІЯ та СЕО групи охоронних компаній, Бутівченко Денис Володимирович.

Бізнес під час війскового стану

Із початку повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ на територію України стало зрозуміло що правила та умови ведення бізнесу кардинально змінюються. Першим завданням стало стабілізувати ситуацію в самій компанії, забезпечити персонал роботою та заробітньою платнею, продовжувати роботу на охоронних об’єктах, інколи у надважких та дуже опасних умовах. Це нам вдалося, ситуація стабілізувалася, нашій команді стало зрозуміло що за 2-3 тижні це не скінчиться і треба включатися у роботу по допомозі на гуманітарному напрямку, бо Україні загрожувала гуманітарна катастрофа. Їжа, засоби гігієни, теплі речі – був дефіцит всього, тож включатися довелося одразу на повну потужність.

На щастя у цю роботу включилася велика частка бізнесу, зокрема  харківського. Дуже швидко була налагоджена співпраця із благодійними фондами, зокрема зараз ми дуже щільно та ефективно працюємо із благодійною організацією CF “TrueHelp”/ БО “БФ”Справжня допомога”. Займаємося логістикою доставки гуманітарної допомоги тим, хто її наразі потребує. Робота проводиться колосальних обсягів. Вдається закривати величезну кількість потреб цивільного населення. Зокрема нещодавно разом із CF “TrueHelp”/ БО “БФ”Справжня допомога”  було доставлено необхідне обладнання для майбутнього центру реабілітації ветеранів на базі однієї з лікарень міста Харкова.

Якщо казати саме про бізнес, то тут стало зрозуміло що працювати треба із 200% віддачою. Уся наша команда максимально згуртувалася, адже окрім власно роботи треба встигати ще і на гуманітарному напрямку. Тут мені дуже пощастило, бо вдалося зібрати навколо себе однодумців, які так само одразу включилися в роботу на повну потужність. Так і працюємо вже два роки. Як результат можу навести таку статистику: із початку війни наша охоронна фірма не тільки не провалилася, а міцно утримує свою присутність на ринку охоронних послуг Харкова: охоронна сигналізація, фізична охорона об’єктів – у всіх цих напрямках надаємо наші послуги!  Це яскрава ілюстрація того, що будь-які проблеми можна здолати і для цього зазвичай вистачає лише трьох компонентів: працювати, працювати та ще раз працювати.

Мені здається що встояти нам всім вдалося саме тому що наше суспільство вже досягло того рівня зрілості, коли кожен бере на себе відповідальність та не живе по принципу “моя хата з краю”.  У скрутні часи нашої країни обов’зок кожного свідомого патріота робити задля перемоги усе що можливо та трішечки більше, так і переможемо! Слава Україні!