Півсотні сортів в селі Мамаївцях вирощує місцевий квітникар.

22 квітня у Мамаївцях відбувається фестиваль тюльпанів. Як передає Pogliad.ua, за словами квітникаря Олександра Стратійчука, цьогоріч організувати масштабне дійство допомогла голова ОТГ. На фестивалі цьогоріч і сцена для виступу музикантів, і ярмарок саджанців поруч, також можна придбати квіти на балкони дещо дешевше аніж на ринках у місті. Є батути й каруселі для найменших відвідувачів, а також чимало яток із їжею. Шашликами пахне, як тільки виходиш з авто. Поруч чергує пожежна машина, а дорогу поливають щоб не було пилюки. Охочих потрапити на фестиваль чимало, люди стоять у черзі, щоб зайти на поле.

Вхід платний, для дорослих – 30 гривень, для дітей – 20.

Спеціальних орієнтирів для охочих потрапити на тюльпанове поле 22 квітня не потрібно. Просто виїжджаєте з міста у напрямку Мамаївців, неподалік від поля починається корок, всі прямують на поле. Хоча чималу територію виділили на парковку, її виявилося замало. Відвідувачі фесту паркуються відразу на дорозі.

“Квітнути поле буде ще 3-4 дні, адже сонце дуже палюче, тож квіти швидко відходять”, – каже власник тюльпанового поля Олександр Стратйчук.

За словами квітникаря потрапити на поле можна й ввечері, приймають відвідувачів поки не стемніє. Ось уже десять років чоловік орендує поле і висаджує на ньому весняні тюльпани. На гектарі землі в цьому році висадили понад 50 сортів. Є й новинки з Голландії, такі як “Кінгс оф найт” і “Преті вумен”. Тюльпани висаджують восени, а коли ті відцвітуть – викопують цибулини і зберігають до наступної осені. Робота, звичайно, нелегка, але результат щоразу радує.

 

Тюльпанове поле розквітло на Буковині. Фото Тюльпанове поле розквітло на Буковині. Фото Тюльпанове поле розквітло на Буковині. Фото Тюльпанове поле розквітло на Буковині. Фото Тюльпанове поле розквітло на Буковині. Фото Тюльпанове поле розквітло на Буковині. Фото Тюльпанове поле розквітло на Буковині. Фото Тюльпанове поле розквітло на Буковині. Фото Тюльпанове поле розквітло на Буковині. Фото Тюльпанове поле розквітло на Буковині. Фото Тюльпанове поле розквітло на Буковині. Фотоhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Tyulpanove-pole-rozkvitlo-na-Bukovyni.-Foto.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Tyulpanove-pole-rozkvitlo-na-Bukovyni.-Foto-150x150.jpgKievTimeПодіїСуспільствоБуковина,квітникар,Тюльпанове полеПівсотні сортів в селі Мамаївцях вирощує місцевий квітникар. 22 квітня у Мамаївцях відбувається фестиваль тюльпанів. Як передає Pogliad.ua, за словами квітникаря Олександра Стратійчука, цьогоріч організувати масштабне дійство допомогла голова ОТГ. На фестивалі цьогоріч і сцена для виступу музикантів, і ярмарок саджанців поруч, також можна придбати квіти на балкони дещо дешевше...| Київської області та України | Kiev Time