В столиці на вулиці Героїв Дніпра біля зупинки громадського транспорту сталася аварія за участю маршрутки №464, передає КиївTime із посиланням на Вартові.Еспресо.

Повідомляється, що на зупинку громадського транспорту прибув тролейбус і зупинився у другому ряду. Коли з нього почали виходити пасажири, маршрутка, яка заїжджала на зупинку до першого ряду, збила трьох людей.

Фото з місця події
Фото з місця події

В результаті одна з потерпілих померла на місці, другого потерпілого у важкому стані забрала шавдка – пізніше стало відомо, що він помер по дорозі в лікарню. Третій потерпілий відбувся незначними ушкодженнями, йому надали допомогу на місці. Слідчо-оперативна група, яка працює на місці події, зараз встановлює всі обставини інциденту.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/im-22.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/im-22-150x150.jpgYuliyaКиївОболонський районПодіїДТП,маршрутка,маршрутка збила людей,ОболоньВ столиці на вулиці Героїв Дніпра біля зупинки громадського транспорту сталася аварія за участю маршрутки №464, передає КиївTime із посиланням на Вартові.Еспресо. Повідомляється, що на зупинку громадського транспорту прибув тролейбус і зупинився у другому ряду. Коли з нього почали виходити пасажири, маршрутка, яка заїжджала на зупинку до першого ряду, збила трьох...| Київської області та України | Kiev Time