Ср. Лип 24th, 2024
Змагання ветеранів з серфінгу База 4.5.0 Х-Парк 2023Змагання ветеранів з серфінгу База 4.5.0 Х-Парк 2023
Змагання ветеранів з серфінгу База 4.5.0 Х-Парк 2023
Змагання ветеранів з серфінгу-2023 на ІРЦ “База 4.5.0”  у столичному “Х-Парк”

Ветеран війни, волонтер та засновник військового інноваційно-реабілітаційного центру “База 4.5.0.” Ярослав Бондаренко розповів як Державні органи приймають участь у військових волонтерських проєктах та звинуватив керівників КМДА у брехні та бездіяльності.Про проблеми, з якими зіткнулися волонтери, Ярослав Бондаренко написав на своєму особистому сайті bondarenko.live:

“Отже, на ІРЦ База 4.5.0. у столичному Х-Парк пройшли перші змагання за всю історію України, та я впевнений що і світу, де під час війни важкопоранені бійці, що втратили кінцівки, змагались у катанні на серфі на хвилі за катером та на канатці.

Але розмова піде не про змагання, про них я напишу окремо, без негативу, з яким ми постійно стикаємось. Зараз – ложка дьогтю.

Вчора на змагання приїхало дуже багато людей, які переймаються нашими Ветеранами.
По закінченню змагань відбулася цікава розмова, щодо участі Держави та Державних органів у допомозі та просуванні напрямку питань реабілітації військових та безпосередньо роботи військового реабілітаційного центру “База 4.5.0.”
Всі визнали, що ми розпочали та розвили в Україні напрямки, які вкрай необхідні та дуже ефективні як для поранених Ветеранів, так і для військових і їх родин, дітей, які відчули наслідки війни. Деякі напрямки потребують роботи фахівців, тому вони по суті стали ексклюзивними.

Отже, ложка дьогтю, обсудили всіх, хто мав би допомагати:

1. Мінвет (міністерство ветеранів) – з моменту його створення ми наглядно бачили, як та ким розкрадалися кошти, які можна було направити на благо Ветеранів та військових. Як наштамповані 1:1 кишенькові громадські організації вимивали з мінвету великі кошти на “аренди ноутбуків” та іншу хрінь. І тодішній Мінвет приймав це, давав бабло та закривав очі, бо схоже був у темі та в долі. Тому ми не “шкваритись” поруч з покидьками, це наша принципова позиція. Зараз там все змінилося і є шанс, що таки почнеться плідна співпраця на благо наших Захисників.

2. Держава (ЗЕ Банда) – замість допомоги, або хоча б “не заважати”, Україна більше року споглядає, як ЗЕбанда з кишеньковими татаровським ДБР, депутатами корупціонерами типу Трубіцина, фейко-активістами типу Моріної , суддею Вовком рейдерять та знищують все, що було створено Киянами для розвитку екстрим спорту. Вже третя ухвала суду на арешт парку, в який Держава не вклала жодної копійки.

Цим свавіллям Банда Зеленського на проекті розбудови Мілітарі хабу “База 4.5.0.” у столиці по суті поставила “хрест”,  і ми, замість того, щоб далі розвивати направлення реабілітації військових та спорт у м. Київ – намагаємося відстояти та не дати захопити хоча б сам X-Park.

І якщо з вищевказаними установами все зрозуміло та просто, то найцікавіша ситуація відбувається у взаємодії з Київською міською державною адміністрацією.

3. КМДА – тут все дуже цікаво… Позицію Кличка ми знаємо, деякі його зами та члени команди, неофіційно та без будь якого піару нам допомагають увесь цей час, за що ми дуже вдячні. Це допомога і на проведення змагань, і нагородження, призи. Але цих людей всього декілька серед всієї КМДА.

Що ж ми маємо в співпраці з КМДА за ці роки та чому?

Почну з останнього, чому у мера Кличка все так “неоднозначно”?:
У мера Кличко у КМДА сьогодні ситуація ні чим не краща  ніж у Порошенка у 2014 му на Банковій, а навіть і гірша. Більшість людей, яких називають “команда Кличка” – до “людей Кличка” не мають жодного відношення, окрім крісла під дупою в одній будівлі Держустанови.

Хто ці люди:
– частина “ділків” працювали на Столара, та продовжують на нього працювати і сьогодні, лобіюючи його інтереси та особисті;
– частина “ділків” на виборах мера тримали прапорці “Кличка”, але працювали на Пальчевських та інших покидьків, зливаючи інфу та підставляючи кандидата;
– частина “ділків” просто сидить на потоках, освоюють бюджети на чому тільки можна та крадуть все, до чого до тягнуться.
Як наслідок – фактично всі “сидять на гачку” у ЗЕ-Банди і виконують їх головне завдання – злив будь якої інформації та компромату на діючого мера Києва, щоб допомогти Офісу Президента прибрати його.

Про “сприяння та допомогу” КМДА

Більше року створювався та розроблявся волонтерських проєкт по створенню військового реабілітаційного центру “База 4.5.0”, що не має аналогів навіть у світі.  Ми звертались до представників міста в даному питанні – до КБУ (центр допомоги учасникам АТО) і пропонували долучитися. Нам ніхто не допомагав, всі ми та навіть архитектори працювали над проєктом як волонтери, без будь якої допомоги. Невелику суму коштів на саме проєктування нам надали депутати ЄС.

По закінченню першої фази (розробка та проєктування) ми прорахували приблизну вартість будівництва (2000 м.кв. на воді – приблизно 3 млн евро). і ми з усім готовим пішли до всіх, хто мав би та міг би допомагати.
Першим було КБУ – київський центр допомоги учасникам АТО, де на той час створила відділ по Майданівцям та працювала засновник проєкту “База 4.5.0” Юлія Цепун.

Вже через декілька місяців стало зрозуміло, що наші інтереси по створенню військового реабілітаційного центру зовсім не співпали. Почалися розбірки та скандали, співробітники КБУ почули, як в кабінеті керівника КБУ Євгена Кунаха розподіляють “ролі” по нашому проєкту та розмальовують схему як заробити 20%, прогнавши ще не зібрані кошти через свої ГО…

На запрошеному засіданні в КБУ, в очі паразитів:  Кунах Георгій Євгенович (директор), Павло Долинський(зам) та Ганна Швиденко (зам та кума Кунаха) я сказав, що не дам вкрасти та розпилити жодної копійки.

Далі все відбувалося дуже швидко: ГО “Родини Небесної Сотні” (Голова Юлія Цепун), що підписала меморандум з “Х-Парк” по створенню реаб центру, “ділки” КБУ просто “викинули” з проєкту. Далі, випадково виявилося, що Кунах разом з Мариною Хондою (заступниця голови КМДА) без нас та нашого відома подали наш проект на грант Канадцям, та ще й по суті перетворивши реабілітаційний центр на якусь монетизовану хрінь, відвідування якої стало платним для Ветеранів.

Марина Хонда КМДА та меценати Канади
Марина Хонда, КМДА та меценати Канади

Загальне засідання, яке ініціювала сама Марина Хонда з усіма відповідними департаментами теж нічого окрім “бла-бла” не дало, всі очікували сісти на готове, та нічого не зробивши просто роздеребанити. Але в проєкті принципові правдоруби Ярослав Бондаренко та Юлія Цепун, “хєр що спиздиш”, тому для ділків у КМДА та їх підлеглих у КБУ проєкт для Ветеранів став не цікавим, і закінчився не почавшись.

Далі від ділків КМДА посипалася “допомога”:

  • Вже за тиждень, покидьки КБУ(Кунах, Долинський, Швиденко) за статтею почали звільняти Юлію Цепун з її посади та місця роботи, і по суті зробили це.
  • Далі, єдиний виграний “грант” за весь час, що ми подали в КМДА та виграли (на проведення спортивних змагань для важкопоранених Ветеранів, військових та їх родин  “Плече Побратима”) – в нас просто вкрали. Марина Хонда перенаправила виграні ГО кошти на свої департаменти. (Там легше освоїти)
  • “Киянка Року”, “Волонтер Року”, “ГО року” – Юлія Цепун в один момент стала “токсична” для деяких ділків у КМДА. Про це навіть відкрито почали розповідати працівники, яким наказували не контактувати та не допомагати Волонтеру в будь-яких волонтерських проєктах та активностях.
  • В нас вкрали назву “Мілітарі Хаб”, який я анонсував на телебаченні. Зашкварене КБУ закрили без жодних звітів, а точніше перейменували у “Мілітарі хаб”, в якому ті самі керівні посади займають куми-“мародери”, ті самі Кунах, Долинський, Швиденко.
  • Можна рахувати за позитив наші активності, якими займалась Юлія Цепун – їх зкопіювали та почали проводити департаменти КМДА (добре хоч на 10му році війни почали)…
  • Та сама Каністерапія, яку розпочали Кінологи ІРЦ База 4.5.0. та дали приклад всій Україні вже почала “проскакувати” в публікаціях ФБ самої Марини Хонди, але у якомусь центрі, який ні сном не духом за каністерапію. Передайте хтось Хонді, що бельгійські вівчарки  не канають на каністерапію, нехай вивчіть “мат часть” та не вигадує “велосипед”, нехай просто почне працювати з фахівцями. Ми щотижня проводимо реабілітацію у наших міських хабах, дитячих реабілітаційних центрах та спеціалізованих військових шпиталях, і цього більше ніхто не робить. Вівчарка Хонди на каністерапії може бути бомбою повільненої дії – хтось може постраждати, про це знають не тільки каністерапеви, а й просто кінологи… Робота цього центру Аскольд по каністерапії вже сумнівна, то буде окреме питання, як не розуміючи головного, просто “оприходувати” тему щоб  поставити на бюджетний баланс міста…
Марина Хонда КМДА Каністерапія
Марина Хонда КМДА “Каністерапія”

Висновок один: у КМДА сидить багато покидьків, яким байдуже на все окрім грошей. Назватись допомогою АТО та робити щось корисне просто так – їх це не цікавить, навіть отримуючи зарплатню. Більшість ділків КМДА вміють тільки красти Державне та Громадське і “заробляти” на відмиванні коштів, як громади міста так і донорських.

! ЩЕ ГОЛОВНЕ! До міжнародних грантів та до тендерів допускаються тільки компаніі Офісу Президента, а в Києві – Марини Хонди. Хто не носить відкати той навіть і не розглядається як можливий учасник реабілітаційних программ.

Вже пройшов рік з моменту оприлюднення розслідування – інформації, як “ділки” КБУ разом з Мариною Хондою відправляли на відпочинок в Грузію дітей загиблих Героїв, де Вдовам та дітям не вистачило місця в автобусі. В Грузію поїхали всі хто бажав – кума директора КБУ – зам директор КБУ Ганна Швиденко з дитиною, що є корупцією, + поїхала її сестра з дітьми, сусіди, а також є інформація, що їхали і рідні працівників департаментів КМДА, але анонсовані родини загиблих “не влізли”.

З цього приводу , за рік, я не отримав жодної публічної та непублічної відповіді. Я не побачив жодного запиту чи проведеного в КМДА розслідування. Марина Хонда та інші відмовчалися, чому? Тому що це одна шайка, яку треба гнати в шию.

І вважати цих ділків командою Кличка особисто я не можу,  бо є логічним, коли команда тягне вгору свого лідера, а ці персонажі його тільки підставляють та нищать репутацію та рейтинг.

В “сухому залишку”:

  1. Хто зацікавлений та працює на благо – долучиться. Інші нахєр, взагалі їх місце в буцегарні.
  2. Будівництво База 4.5.0 – “заморожене”. В умовах, я яких знаходиться Україна, (не війна!!!, а саме покидьки-рейдери та грабіжники при владі) будівництво та розвиток будь-чого не можливе.
  3. Ми продовжуємо свою діяльність суто по реабілітації.

Головне: як і обіцяв, я починаю вивертати усіх ділків КМДА, які покривають безладдя та дахують покидьків.

По Темі:

 

ЧИНОВНИЦІ З КМДА ЗВОЗИЛИ ЗА РАХУНОК ДЕРЖАВИ «НА МОРЯ» СВОЇ СІМ’Ї ТА ДРУЗІВ, А ВДОВАМ ПУТІВКИ ДО ГРУЗІЇ НЕ ДІСТАЛИСЯ

заступниця голови КМДА Марина Хонда. Хто поїхав на відпочинок замість Родин Загиблих Героїв
На фото: заступниця голови КМДА Марина Хонда. Хто поїхав на відпочинок замість Родин Загиблих Героїв?

Ярослав БондаренкоRelated Post