У середу, четвертого жовтня, завершився другий тур групового етапу турніру Ліга чемпіонів сезону 2023/24.

«Шахтар» у групі F переміг «Антверпен» (3:2), зробивши камбек з 0:2. «Барселона» ж в іншій грі мінімально здолала «Порту» (1:0).

Таким чином каталонці з 6 очками одноосібно очолили групу. У гірників та португальців по три пункти, однак “Шахтар” поступається за особистими зустрічами та йде третім у таблиці. «Антверпен» – останній з двома поразками.

Свої наступні матчі «Шахтар» проведе проти «Барселони».

Ліга чемпіонів

Ліга чемпіонів (англ. UEFA Champions League) – це щорічний клубний футбольний турнір для найкращих європейських футбольних команд. Турнір організовується та контролюється УЄФА і є одним із найпрестижніших і найбільш популярних клубних турнірів у світі футболу.

Основні характеристики Ліги чемпіонів:

  1. Учасники. В турнірі беруть участь найкращі клуби з європейських країн. Кількість команд від кожної країни залежить від її рейтингу та коефіцієнта країни.
  2. Формат. Ліга чемпіонів складається з кількох етапів, включаючи груповий етап, відбіркові раунди та фінальну частину. Груповий етап розділяється на групи, де команди змагаються одна з одною.
  3. Фінал. Фінал Ліги чемпіонів – це один із найочікуваніших спортивних подій у світі футболу. Він визначає чемпіона Європи серед клубів.
  4. Популярність. Турнір має величезну популярність та глобальний вплив, привертаючи мільйони шанувальників футболу зі всього світу.

Ліга чемпіонів надає можливість найкращим клубам та футболістам показати свій талант на міжнародній арені та змагатися за звання чемпіона Європи. Турнір також має значний комерційний успіх і вносить важливий вклад у розвиток футболу в Європі та світі.