Ср. Тра 29th, 2024

До фіналу Ліги Чемпіонів у столичних готелях ціни на номери зросли у 30-45 разів

До фіналу Ліги Чемпіонів у столичних готелях ціни на номери зросли у 30-45 разів

Завантаженість готелів Києва у період проведення фіналу Ліги Чемпіонів наблизилось до 100%, що значно вплинуло на зростання вартості вакантних номерів.

Про це повідомило Громадському аналітичне агентство CBRE Ukraine.

Аналітики компанії відзначають, що приблизно півроку тому спостерігалося зростання цін в 3-5 разів. Це є традиційним для міст, що приймають спортивні турніри такого рівня.

«У минулому, міста, що приймали фінал Ліги Чемпіонів, також стикалися з ситуацією, де вартість номерів була завищена в 10-15 разів», — повідомили в CBRE Ukraine.

Зокрема, у Лісабоні, що приймав фінал Ліги Чемпіонів у 2014 році, ціни зросли в 13 разів, у Берліні в 2015 році — у 9 разів, у Мілані, де відбувався фінал Ліги Чемпіонів у 2016 році — в 12 разів.

Минулого року Фінал Ліги Чемпіонів проходив у британському Кардіффі. Там ціни в готелях в середньому зросли у 30 разів.

В той же час, за підрахунками аналітиків, у столичних готелях ціни на залишки номерів за 3 тижні до події зросли у 30-45 разів.

«Найбільш репрезентативним показником буде середня ціна на номери в травні, яку ми отримаємо після проведеного матчу», — зауважили в аналітичній компанії.

Там також зазначають, що зазвичай великі готелі, що входять до міжнародних мереж, надають деяким спонсорам та корпоративним клієнтам знижку у 10-15%. Вартість таких номерів зі знижкою не доступна у відкритому доступі, проте саме вони складають левову частку готельних номерів до турніру.

Раніше Антимонопольний комітет заявляв, що перевірить різке підвищення цін у готелях столиці до проведення фіналу Ліги Чемпіонів.

Напередодні в Києві запустили флешмоб з безкоштовного надання житла фанам, що приїдуть на фінал Ліги Чемпіонів.

Президент України Перо Порошенко заявив, що через великий ажіотаж у зв’язку з проведенням фіналу Ліги Чемпіонів у Києві, він «селитиме гостей у себе вдома».

Також міністр інформполітики Стець запросив родину іноземних фанів Ліги Чемпіонів до себе додому.

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться у Києві 26 травня. В останньому матчі за перемогу змагатимуться «Реал» та «Ліверпуль». 21 квітня Києву передали кубки ЛЧ. За словами організаторів фіналів Ліги чемпіонів у Києві всі квитки на змагання уже розкуплені.

Фани «Ліверпуля» заявили, що звернуться до УЄФА через високі ціни на житло під час фіналу ЛЧ у Києві. За три тижні до фіналу Ліги чемпіонів, готелі суттєво підвищили ціни на проживання. Так само збільшилася вартість добової оренди квартир у центрі Києва.

Укрзалізниця, у свою чергу, запропонувала уболівальникам Ліги чемпіонів у Києві дешеві номери у власних хостелах.

“Громадське”Related Post