Чт. Вер 12th, 2024

У Бахмуті дрон групи аеророзвідки “Птахи Мадяра” попав під “дружній вогонь”. Відео

Роберт Бровді аеророзвідка Птахи МадяраРоберт Бровді аеророзвідка Птахи Мадяра
Роберт Бровді аеророзвідка Птахи Мадяра
Роберт Бровді, командир окремої тактичної групи аеророзвідки “Птахи Мадяра”

У Бахмуті дрон ЗСУ попав під “дружній вогонь”, про це розповідає командир окремої тактичної групи аеророзвідки “Птахи Мадяра” Роберт Бровді:

Цей підранок повернувся на підбитому крилі, пощастило.

•‼️Кому вуха від лайки плющить, прошу скролити далі. Засіб коштує під мільйон народних гривень, тому слів підбирати не доводиться, вибачайте.
•Тиждень аеродіяльності у Бахмуті вже за плечима, а разом з ним 300+ бойових розвідувальних та коригувальних польотів та ХХ ударних вильотів групи Птахи Мадяра.
•Про що хочу поділитися.

Дружній вогонь (friendly fire)- термін, що позначає контакт проти своїх військ.
ДВІ ТРЕТИНИ втрат льотної техніки саме тут на східному фронті у режимі приміських боїв стається саме із-за тої діі з дружньою назвою.
‼️І вони у нас, кува, суттєві. Так не було при жодних обставинах протягом 9 місяців, що ми працюємо. То лише техніка, скаже хтось, але то наша зброя. Боротися з тим явищем «френдлі-файєр» у місцях ведення активного вогню неможливо. Якщо коротко: коні, люди все змішалося. Все, що у повітрі, розцінюється, як потенційно вороже. У хід йдуть антидронні, стрілкотня, реби, купола і т д.

окрема тактична група аеророзвідки Птахи Мадяра
Окрема тактична група аеророзвідки “Птахи Мадяра”

Відразу відточкую базис бажаючим дати корисні поради літунам:
•Щоб не палити позицій, у відео використав приклад примінення дружнього вогню з випадкової локаціі у місті, безпосередньо на котрій днями показував вам збитий ворожий безпілотник Zala-421.
Тривало чи багаторазово використовувані бойові локаціі показувати зась;
•поточні сталі погодні умови обмежують польоти висотою максимум 200-300, а звичайно і 50-100метрів, з видимістю 300-500м в кращому випадку(вище- хмари, далі- туман, видимість близька нулю);
•потреба постійного спостереження і отримання свіжих розвідданих , а тим більше-у коригуванні вогню, настільки нагальна, що обирати принцип «не літаємо, допоки не розпогодиться» рівнозначно саботажу;
•здійснення польотів з поверхів-так;
•усіх навколо попередити-ніт;
•маркування, стрічки, блималки на дронах – порожняк ( тут особовий склад вагнерівців теж жовтою лентою обмотується, щоб змішати все до купи);
•волога така, що води у повітрі значно більше, ніж у крані;
•в поточних умовах, коли не існує широкозастосовуваного універсального літака-розвідника, що одночасово і від подавлення ребами втримується і для ппо/зрк прозорий, звичайний Мавік3- кращий за ціною і ттх ЧАКЛУН (вразливий, але є купа обов‘язкових до застосування хитрощів).

Просити воїнів не лупити все, що над головою- марно. Випрацювати і реалізувати діючу систему розпізнавання «свій-чужий» з доступом кожному, в чиїх руках є хоча-б 5,45- звучить фантастично. Тому поділився до відома.
Очі та жало поряд.

МАДЯР??
27.11.22

Роберт Бровді



Related Post