Управлінням спеціальних розслідувань Департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури України завершено розслідування та направлено до суду обвинувальний акт щодо колишнього Міністра юстиції України.

Про це повідомляє Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Він обвинувачується у вчиненні в період липня – жовтня 2010 року спільно з іншими особами і, зокрема, В.Януковичем та в його інтересах захоплення державної влади, у тому числі шляхом вжиття заходів до незаконної, без рішення єдиного органу законодавчої влади в Україні – Верховної Ради України, зміни діючої Конституції України, що призвело до розширення повноважень Президента України у незаконний спосіб, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.109 КК України.

Досудове розслідування щодо інших підозрюваних у зазначеному кримінальному провадженні, а саме екс-Президента України В.Януковича та колишнього заступника Міністра юстиції України, на теперішній час зупинене у зв’язку з оголошенням їх розшуку.

Відносно підозрюваного екс-заступника Міністра юстиції обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Щодо інших осіб, причетних до вчинення вказаного злочину, досудове розслідування триває.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/31258-707x400.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/31258-707x400-150x150.jpegКиївTimeВладаПолітикаГЕНПРОКУРАТУРА,Міністр юстиції,обвинувальний актУправлінням спеціальних розслідувань Департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури України завершено розслідування та направлено до суду обвинувальний акт щодо колишнього Міністра юстиції України. Про це повідомляє Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України. Він обвинувачується у вчиненні в період липня – жовтня 2010 року спільно з іншими особами і, зокрема, В.Януковичем та в...| Київської області та України | Kiev Time