Прокурорами управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, Генпрокуратури України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом заволодіння посадовими особами одного із ТОВ чужим майном в особливо великих розмірах – цілісним майновим комплексом ДП ДАК “Хліб України” “Новоайдарський елеватор”.

Про це повідомляє відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури України.

Досудовим розслідування установлено, що службові особи Товариства, діючи умисно, з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб, зловживаючи своїм службовим становищем, використовуючи завідомо підроблений документ – рішення суду, заволоділи державним майном в особливо великих розмірах.

За клопотанням процесуального керівника у кримінальному провадженні слідчим суддею Печерського районного суду м.Києва накладено арешт на нерухоме майно Новоайдарського елеватора та, відповідно до положень, ч. 7 ст. 100 КПК України, ст. 2, 9, 19, 21 Закону України “Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів”, передано його в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Ухвала суду виконана, об’єкт передано в управління державі, що забезпечить його збереження та належне функціонування до завершення досудового розслідування.

Досудове розслідування триває.

Новоайдарський елеватор є найбільшим діючим державним елеватором на території східної України з розвиненою інфраструктурою і об’ємом потужностей для зберігання зернових 150 тис.тон.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/dak-hlib.png.pagespeed.ce_.r3yc4fcBaR-707x400.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/dak-hlib.png.pagespeed.ce_.r3yc4fcBaR-707x400-150x150.pngКиївTimeВладаСуспільство"Новоайдарський елеватор",ГЕНПРОКУРАТУРА,ДП ДАК "Хліб України"Прокурорами управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, Генпрокуратури України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом заволодіння посадовими особами одного із ТОВ чужим майном в особливо великих розмірах – цілісним майновим комплексом ДП ДАК 'Хліб України' 'Новоайдарський елеватор'. Про це повідомляє відділ...| Київської області та України | Kiev Time