Взаємне партнерство, можливості не лише для інфраструктурної та транспортної, але й туристичної та IT-взаємодії – про це йшлося сьогодні під час зустрічі заступника голови КМДА Дмитра Давтяна з делегацією з Шанхаю на чолі з віце-мером міста Сюй Кунлін.

Сторони домовилися про розширення та поглиблення взаємної співпраці.

“Я вважаю Китай у цілому та Шанхай зокрема вкрай важливими для Києва стратегічними партнерами. І переконаний, що ми маємо розвивати не лише вже визначені нами як перспективні інфраструктурний і дорожній напрями. Я був у Китаї двічі за останні кілька місяців і розумію: країна гідна для контакту і як технологічний лідер, і як туристичний напрям. Власне, напрямів дуже багато, показники розвитку Шанхаю вражаючі, і ми хотіли б не просто переймати досвід – ми воліємо виступати повноправними партнерами із цікавими інвестиційними проектами”, – підкреслив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

За його словами, Київ хоча і менший, однак має неабиякі перспективи для розвитку, особливо, якщо обиратиме для орієнтування міста, що розумно і планово розвиваються.

“Шанхай не лише готовий підписувати із Києвом офіційні документи – гості з Піднебесної хочуть справді теплих партнерських стосунків. І ми підтримуємо це, ми налаштовані на те, щоб бути взаємно корисними”, – наголосив Дмитро Давтян.

Наступним кроком має бути робочий візит українських посадовців до китайського мегаполісу, а також участь України у Першій китайській міжнародній виставці імпорту, яка відбудеться у листопаді у Шанхаї. Участь у виставці вже підтвердили 128 країн, наголосили гості.

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Kyyiv-ta-SHanhaj-domovylysya-pro-rozshyrennya-ta-poglyblennya-vzayemnoyi-spivpratsi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Kyyiv-ta-SHanhaj-domovylysya-pro-rozshyrennya-ta-poglyblennya-vzayemnoyi-spivpratsi-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїПолітикаспівпраця,ШанхайВзаємне партнерство, можливості не лише для інфраструктурної та транспортної, але й туристичної та IT-взаємодії – про це йшлося сьогодні під час зустрічі заступника голови КМДА Дмитра Давтяна з делегацією з Шанхаю на чолі з віце-мером міста Сюй Кунлін. Сторони домовилися про розширення та поглиблення взаємної співпраці. 'Я вважаю Китай у цілому...| Київської області та України | Kiev Time