КМДА підписала з китайським консорціумом, що включає компанії China Railway International Group та China Pacific Construction Group, меморандум про співпрацю в реалізації проекту будівництва четвертої лінії метрополітену. Про це повідомляє прес-служба столичної адміністрації, розповідає 5 канал.19 травня, документ від імені міста підписав заступник голови КМДА Микола Поворозник у рамках візиту української урядової делегації до Китаю.

Поворозник розповів, що відповідно до умов меморандуму, китайський консорціум, що має великий досвід у будівництві об’єктів інфраструктури, виступає керівним партнером проекту з будівництва четвертої лінії метрополітену в Києві.

Заступник голови КМДА розповів: “Фахівці китайської сторони проведуть дослідження щодо поточного стану реалізації проекту “Будівництво 4-ї лінії метро в м. Києві”, яке розглядатиме технічні деталі, обсяг фінансових ресурсів і правовий спосіб, завдяки якому проект буде реалізований остаточно. Дослідження також включатиме оцінку юридичної та фінансової життєздатності проекту, зокрема технічне і економічне обґрунтування, кошторис витрат”.

Відповідно до підписаних документів, консорціум китайських компаній може виступати підрядником, що працює за схемою EPC (проектування, закупівля та будівництво), виконувати проекти за моделлю EPC+F (проектування, закупівля, будівництво і фінансування). У рамках проекту з будівництва нової лінії метрополітену в Києві китайський консорціум допомагатиме КМДА залучати кошти китайських фінансових установ, це дозволить налагодити співпрацю з урядом Китаю і можливо, реалізувати великі інфраструктурні проекти.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/99187-1-e1495286169472.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/99187-1-150x150.jpgadminСуспільствобудівництво,Київ,Лінія метроКМДА підписала з китайським консорціумом, що включає компанії China Railway International Group та China Pacific Construction Group, меморандум про співпрацю в реалізації проекту будівництва четвертої лінії метрополітену. Про це повідомляє прес-служба столичної адміністрації, розповідає 5 канал.19 травня, документ від імені міста підписав заступник голови КМДА Микола Поворозник у рамках візиту української...| Київської області та України | Kiev Time