У середу, 14 березня, Кабінет міністрів України на своєму засіданні ввів монетизацію пільг на проїзд усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах.

Монетизація пільг – це заміна натуральних пільг грошовими компенсаціями, якими люди можуть розплачуватися за отримані послуги.

На сьогоднішній день – це єдиний правильний шлях до вирішення конфліктів між пільговиками та водіями в Білій Церкві. Кожен день ми стикаємось з тим, що пенсіонери влаштовують сварки з водіями, доводячи своє право на пільговий проїзд, або ж спостерігаємо грубе відношення до них зі сторони водіїв маршруток.

Зробити платний проїзд для всіх, а потім компенсувати витрачені кошти за це пільговикам – найкращий компроміс для громадян. Та чи буде це рішення схваленно міською владою Білої Церкви?

Як стверджує Київська міськдержадміністрація, розмір цих готівкових виплат визначається шляхом множення середньої вартості проїзду в міському комунальному транспорті на 30 поїздок.

Для осіб, які мають право на кілька пільг, призначається щомісячна готівкова виплата найбільшої з них.

Розмір таких виплат не враховується при розрахунку загального доходу сім’ї для усіх видів соціальної допомоги.

Також повідомляється, що для осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду на міжміських маршрутах, розмір виплат збільшується на 20%.

Для осіб з інвалідністю 1-й, 2-й групи і дітей з інвалідністю, які навчаються у вищих навчальних закладах, закладах загальної середньої та професійної освіти, розмір виплати подвоюється.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/news70874-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/news70874-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаЕкономікаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,Громадський транспорт,монетизація пільг на проїздУ середу, 14 березня, Кабінет міністрів України на своєму засіданні ввів монетизацію пільг на проїзд усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах. Монетизація пільг - це заміна натуральних пільг грошовими компенсаціями, якими люди можуть розплачуватися за отримані послуги. На сьогоднішній день - це єдиний правильний шлях до...| Київської області та України | Kiev Time