Так сталося, що сьогодні громада Жулян втратила можливість впливати на процес життя та розвитку селища, через фактичне захоплення влади ОСН кількома особами на чолі з Надією Овчарук, яка скомпрометувала себе кримінальною справою щодо реалізації шахрайських схем по привласненню столичної землі.
 
Окрім того, так звана «голова» нехтує виконанням покладених на неї посадових обов’язків.
 
Таємний та протиправний продаж земельних ділянок, спроби привласнення майна громади, приховування від мешканців інформації щодо діяльності ОСН, відмова скликати належним чином обрану мешканцями раду ОСН та проводити щорічну звітну конференцію, відсутність належної уваги до питання отримання АТОвцями з Жулян земельних ділянок тощо – все це не має нічого спільного з захистом інтересів мешканців мікрорайону.
 
Звісно ж, зазначені факти зловживань та бездіяльності з боку голови ОСН Надії Овчарук не можуть залишатися поза увагою людей та вимагають рішучих дій.
 
Саме тому громадські активісти та молодь Жулян вирішили об’єднатись у боротьбі зі свавіллям та створити громадську групу «Нові Жуляни», діяльність якої буде спрямована на реалізацію суспільних проектів та програм в межах мікрорайону.
Розпочати свою роботу організація планує з одного з найважливіших питань для Жулян – питання створення дитячої амбулаторії на базі недобудови, розташованої біля приміщення ОСН.
 


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/11/Glava-OSN-ZHulyany-Nadezhda-Ovcharuk.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/11/Glava-OSN-ZHulyany-Nadezhda-Ovcharuk-150x150.jpgadminВладаКиївКриміналПодіїСолом`янський районСуспільствоГлава ОСН Жуляны Надежда Овчарук,Громадська група "Нові Жуляни",Жуляни,ОСНТак сталося, що сьогодні громада Жулян втратила можливість впливати на процес життя та розвитку селища, через фактичне захоплення влади ОСН кількома особами на чолі з Надією Овчарук, яка скомпрометувала себе кримінальною справою щодо реалізації шахрайських схем по привласненню столичної землі.   Окрім того, так звана «голова» нехтує виконанням покладених на...| Київської області та України | Kiev Time