Пн. Лип 22nd, 2024

Меценати проти бюрократів: як в Києві на Водогоні облаштовували спортивний майданчик

Новенький, безпечний та функціональний спортивно-ігровий комплекс “WORKOUT” виробника “Стріт Спорт” на території селища Водогін меценати встановили попри опір, який чинили деякі представники міської влади Києва.

Гарним подарунком до Нового Року для мешканців селища Водогін Оболонського району Києва став сучасний, якісний та функціональний спортивний майданчик, який власним коштом облаштувала компанія-забудовник Forest Park. Втім, цій, здавалося б, незначній події передувала тривала боротьба, яку місцевим мешканцям довелося вести із, як це не дивно, представниками міської влади Києва, зокрема – депутатом Київради Ольгою Веремеєнко.

Почалося все з того, що минулого року жителі селища Водогін звернулись до Forest Park з проханням встановити на території мікрорайону спортивний майданчик. Здавалося б, нічого складного – але через бюрократичну процедуру і певний негативний вплив Органів самоорганізації населення отримання дозвільних документів і, власне, саме встановлення майданчика затяглось аж до тепер. Найбільший спротив чинили депутат Київради Ольга Веремеєнко та керівництво органу самоорганізації населення, які мотивували відмову в наданні дозвільних документів тим, що встановлення такого майданчику має взяти на себе міська влада.

Втім, якщо пані Веремеєнко захотілося лаврів та визнання своїх заслуг серед мешканців селища Водогін, то, чесно кажучи, вона задля цього не надто перестаралася. Forest Park встигла закупити і встановити необхідне обладнання (а якби не зволікання із наданням дозвільних документів, все відбулося б ще швидше), в активі ж депутатки лише одне звернення до Оболонської РДА, в якому вона просить В РАЗІ ВИДІЛЕННЯ ДОДАТКОВИХ КОШТІВ врахувати Водогін щодо встановлення спортивного майданчика.

Отже, на виході маємо невиразну паперову роботу і бюрократичну тяганину з одного боку, і реальний благоустрій від компанії-забудовника, завдячуючи якому на Водогоні, нарешті, з’явився сучасний спортивний куточок.

 

Велика вдячність тим представникам громади, які приймали активну участь у вирішенні цього питання, – збирали підписи та виборювали право на корисне дозвілля дорослих, молоді та дітей.Маємо надію, що майданчик “WORKOUT” стане улюбленим місцем для тренувань та довгі роки слугуватиме жителям Водогону.Related Post