Українські військовослужбовці відбили у російсько-терористичних військ частина території в районі Світлодарської дуги.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив військовий журналіст Андрій Цаплієнко:

“Ще один клаптик землі відбитий у ворога. В районі Світлодарської дуги українські військові просунулись вперед майже на кілометр.
Напевно, для багатьох, ця інформація не варта літер на клавіатурі. Мене ж надзвичайно надихають відчайдушність і героїзм наших хлопців. Пишаюсь, що живу з ними в один час”

У коментарях до запису Цаплієнко уточнив, що бійці АТО не порушили Мінські угоди:

“За Мінським угодами ця територія повинна перебувати під контролем України”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/Svitlodarska-duga.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/Svitlodarska-duga-150x150.jpgadminВійна з РосієюУкраїнське військовійна з росією,військовий журналіст Андрій Цаплієнко,ВСУ,Світлодарська дугаУкраїнські військовослужбовці відбили у російсько-терористичних військ частина території в районі Світлодарської дуги. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив військовий журналіст Андрій Цаплієнко: 'Ще один клаптик землі відбитий у ворога. В районі Світлодарської дуги українські військові просунулись вперед майже на кілометр. Напевно, для багатьох, ця інформація не варта літер на клавіатурі....| Київської області та України | Kiev Time