У Києві знову прорвало трубопровід. Унаслідок цього було зруйновано дорогу на вулиці Старонаводницькій, що у Печерському районі столиці. Про це інформує служба “Київавтодору” на сторінці у Facebook і передає 5 канал. 

“Чергова аварія на інженерних мережах ПАТ “АК “Київводоканал” призвела до пошкодження дорожнього покриття на вул. Старонаводницькій”, – зазначається у повідомленні.

Під час чергового огляду доріг працівники “Київавтодору” виявили руйнування дорожнього покриття, спричинене проривом трубопроводу.

“У результаті аварії на інженерних мережах на проїжджій частині утворились просадки асфальтобетонного покриття”, – зазначається в повідомленні.

Як стало відомо, цю ділянку вулично-дорожньої мережі відремонтували лише торік.

“На жаль, цей випадок не є винятком, а прикрою практикою, адже не минає і дня, щоб у тому чи іншому районі міста через зношеність інженерних мереж не відбулася аварія і, як наслідок, чергова руйнація покриття проїжджої частини або тротуару”, – зауважили в “Київавтодорі”.

Як повідомлялося, напередодні на Голосіївському проспекті у столиці прорвало трубу. За свідченнями очевидців, фонтан води сягнув 7-го поверху. Унаслідок інциденту пошкоджено чотири автівки, повилітали вікна будівлі перед вимоїною.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/106614-1024x609.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/106614-150x150.pngadminПодіїаварія,Вода,Дорога,КиївУ Києві знову прорвало трубопровід. Унаслідок цього було зруйновано дорогу на вулиці Старонаводницькій, що у Печерському районі столиці. Про це інформує служба 'Київавтодору' на сторінці у Facebook і передає 5 канал.  'Чергова аварія на інженерних мережах ПАТ 'АК 'Київводоканал' призвела до пошкодження дорожнього покриття на вул. Старонаводницькій', – зазначається у повідомленні. Під...| Київської області та України | Kiev Time