Чт. Тра 23rd, 2024
Віталій БарановВіталій Баранов
Підполковник Збройних сил України, учасник російсько-української війни Віталій Баранов анонсував загальноукраїнську акцію «Життя за Україну»:

Сьогодні, у День Благовіщення Господнього, до 30 річниці Незалежності України розпочинаємо загальноукраїнську акцію «Життя за Україну». Акція має на меті найменування щонайменше однієї вулиці, скверу, парку іменами загиблих героїв в кожному населеному пункті України! Вітається встановлення пам’ятних дощок та пам’ятників, інших форм збереження пам’яті. Кожен, хто віддав життя за Україну повинен бути вписаний в історію Незалежної України.
Перше. Подвиг кожного, хто загинув, помер від ран, хвороб за Україну повинен бути увічнений, як це робили наші пращури через найменування вулиць, скверів, парків і інших форм пам’яті.
Друге. Провести зустрічі – пам’яті за загиблими героями в усіх навчальних закладах, трудових колективах, організаціях.
Третє. Бойовий шлях Героя має бути висвітлений в засобах масової інформаціі та соціальних мережах.
Четверте.Загальної координації не буде, звітність тільки перед тими чиї душі уже у кращому Світі.
П’яте. З державних органів розраховуємо на підтримку Міністерства Оборони України, Міністерства у справах ветеранів, інших відомств, що виявлять бажання та спроможність.
Акція розпочинається сьогодні, з Божою допомогою. Прохання до капеланів долучитися та звернутись за благословінням та допомогою до Господа! Героям Слава!


Related Post