Наразі на кордонах України концентрація військ РФ є найбільшою з 2014 року.

Про це під час брифінгу заявила прессекретарка Білого дому Джен Псакі.

“Сполучені Штати все більше стур бова ні недавньою ескалацією агресії з боку Росії на сході України, включаючи переміщення російських військ на кордоні з Україною”– наголосила Псакі.

Вона зауважила, що в результаті ескалації конфлікту на Донбасі загинуло п’ять українських військових.

“Всі ці ознаки викликають глибоку стурбованість”, – підкреслила вона.

Прессекретарка Білого дому наголосила, що американська сторона продовжує взаємодію із союзниками по НАТО та обговорює напруження ситуації в регіоні через агресивні дії РФ.

За її словами зловмисна діяльність Росії детально вивчається розвідувальною спільнотою США. Результатом цього стане реакція Вашингтона у відповідь, яка очікується впродовж наступних тижнів.

prm.uahttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/04/Najbilshe-z-2014-roku-u-SSHA-sturbovani-rekordnoyu-kilkistyu-vijsk-RF-na-ukrayinskomu-kordoni.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/04/Najbilshe-z-2014-roku-u-SSHA-sturbovani-rekordnoyu-kilkistyu-vijsk-RF-na-ukrayinskomu-kordoni-150x150.pngKiev TimeВійна з РосієюПолітикаДжен Псакі,НАТО,російсько-українська війнаНаразі на кордонах України концентрація військ РФ є найбільшою з 2014 року. Про це під час брифінгу заявила прессекретарка Білого дому Джен Псакі. “Сполучені Штати все більше стур бова ні недавньою ескалацією агресії з боку Росії на сході України, включаючи переміщення російських військ на кордоні з Україною”– наголосила Псакі. Вона зауважила, що...| Київської області та України | Kiev Time