Сьогодні у столиці на Михайлівській площі учасники ГО «Країна гідних людей» провели акцію «Запали свічку» в знак пам‘яті жертв геноциду українського народу, про це на своїй сторінці facebook повідомив студент Євромайдану, голова громадської організації «Країні гідних людей» Станіслав Маляр:

Станіслав Маляр, студент Євромадану, голова ГО "Країна Гідних Людей"
Станіслав Маляр, студент Євромадану, голова ГО “Країна Гідних Людей”

ГО «Країна гідних людей» провела акцію «Запали свічку» в знак пам‘яті жертв геноциду українського народу, голодомору 1932-1933 р.р.
В акції взяли участь голова громадської організації «Країні гідних людей» Станіслав Маляр, заступник голови організації Юлія Цепун, член організації Олександр Шуміло, представники Студентського парламенту Університету Грінченка, школярі з Чернігова, громадськість. Всі присутні долучилися до вшанування українців, загиблих від організованого керівництвом ВКП(б) та Урядом СРСР масового голоду. До пам’ятника жертв голодомору поклали квіти та запалили лампадки.
Як тільки ми перегортаємо страшні аркуші історії і забуваємо про спроби знищення українців й всього українського, вчиняєм нові помилки. В СРСР приховували інформацію про такі страшні злочини, як голодомор 1932-1933 років і нав’язали нам уявну дружбу з Росією, «старшим братом». Нашу історію намагалися переписати, сховати, вкрасти. Як результат, маємо анексію Криму та озброєне вторгнення в Луганську і Донецьку області.
Ми, українці, маємо кожної хвилини пам’ятати, що по сусідству ворог, Росія, яка претендує бути імперією. Ще Карл Маркс писав: ” Россия порождена и воспитана в противной и униженной школе монгольского рабства. Сильной она стала лишь потому, что в мастерстве рабства была непревзойденной. Даже и тогда, когда Россия стала независимой, она и далее осталась страной рабов. Петр I соединил политическую хитрость монгольского раба с величием монгольского владетеля, которому Чингисхан завещал покорить мир…Политика России – неизменна. Русские методы и тактика менялись, и будут меняться, однако главная цель российской политики – покорить мир и править в нем – есть и будет неизменной. “Московский панславизм – всего лишь одна из форм захватничества”.
Подібні заходи є надзвичайно важливими для виховання свідомої патріотичної молоді. Вони не дають забути страшних уроків історії”

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/GO-Krayina-gidnyh-lyudej-Myhajlivska-ploshha.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/GO-Krayina-gidnyh-lyudej-Myhajlivska-ploshha-150x150.jpgadminВійна з РосієюІсторіяКиївКультураПодіїСуспільствоШевченківський районгеноцид українського народу,ГО "Країна гідних людей",голодомор,Олександр Шуміло,Революція Гідності,росія,Станіслав Маляр,Юлія ЦепунСьогодні у столиці на Михайлівській площі учасники ГО «Країна гідних людей» провели акцію «Запали свічку» в знак пам‘яті жертв геноциду українського народу, про це на своїй сторінці facebook повідомив студент Євромайдану, голова громадської організації «Країні гідних людей» Станіслав Маляр: 'ГО «Країна гідних людей» провела акцію «Запали свічку» в знак пам‘яті жертв геноциду українського народу, голодомору...| Київської області та України | Kiev Time