Переважна більшість хворих – діти.

Станом на 11 січня 2018 року в столиці зафіксовано 66 випадків захворювання на кір, причому у 54-х випадках хворими виявилися діти. Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург, закликаючи киян вакцинуватися.

“Сьогодні столиця повністю забезпечена вакцинами проти кору. Зверніться до лікаря, проконсультуйтеся щодо можливості вакцинації для себе та своїх дітей і зробіть щеплення, щоб уберегтись від цієї хвороби”, – закликала Валентина Гінзбург.

За словами Валентини Гінзбург, для дітей до 18 років щеплення від кору безкоштовні. Дорослі можуть вакцинуватися до 30 років.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві дітей, які не мають щеплення проти кору, тимчасово не допускатимуть до занять в школах і дитсадках.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/original.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/original-150x150.jpgYuliyaЗдоров'яКиївСуспільствовакцинація,кір,КМДАПереважна більшість хворих - діти. Станом на 11 січня 2018 року в столиці зафіксовано 66 випадків захворювання на кір, причому у 54-х випадках хворими виявилися діти. Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург, закликаючи киян вакцинуватися. 'Сьогодні столиця повністю забезпечена вакцинами проти кору. Зверніться до лікаря, проконсультуйтеся щодо можливості...| Київської області та України | Kiev Time