Встановлення відбудеться за рахунок фінансів Міністерство оборони України, без додаткових коштів міського бюджету.

В Солом’янському районі Києва встановлять альтанку в пам’ять про загиблих в зоні АТО військовослужбовців. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

“У столиці встановлять малу архітектурну форму “Експозиція книги пам᾽яті загиблим військовослужбовцям Збройних Сил України під час проведення антитерористичної операції”. Відповідне розпорядження КМДА видано за зверненням Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України. Архітектурна форма задумана у вигляді альтанки. Її облаштують на Повітрофлотському проспекті, 6 у Солом᾽янському районі”, – йдеться в повідомлені.

В КМДА додали, що фінансування проекту повністю візьме на себе Міністерство оборони України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві до Дня Збройних Сил відкрили Алею пам’яті воїнів АТО.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/hidad-tmb-270x180.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/hidad-tmb-270x180-150x150.jpgYuliyaКиївКультураСолом`янський районСуспільствоУкраїнське військоАТО,КМДАВстановлення відбудеться за рахунок фінансів Міністерство оборони України, без додаткових коштів міського бюджету. В Солом'янському районі Києва встановлять альтанку в пам'ять про загиблих в зоні АТО військовослужбовців. Про це повідомляє прес-служба КМДА. 'У столиці встановлять малу архітектурну форму 'Експозиція книги пам᾽яті загиблим військовослужбовцям Збройних Сил України під час проведення антитерористичної операції'. Відповідне...| Київської області та України | Kiev Time