Про це у “Фейсбуці” пише синоптик Наталка Діденко.

“Саме сьогоднішній понеділок відновив нашу віру, що трохи похитнулася, у весну.
З допомогою високого атмосферного тиску та поширення теплої повітряної маси.
Високий атмосферний тиск розігнав хмари та дощ, а нова повітряна маса принесе сьогодні нарешті людські градуси”, – пише вона.

Так, у більшості областей сьогодні і найближчим тижнем очікується +16+23 градуси.

“Сонце буде головним ньюсмейкером, проте завтра атмосферний фронт принесе дощі та грози на заході та північ України. Це вже повинні бути такі типові травневі дощі – дощ, гроза – прояснення, дощ, гроза – прояснення”, – запевняє синоптик.

У ніч на 18 травня вискочить трохи загроза холодного повітря, бо знизиться у Києві, наприклад, до +4+7 градусів.

“Але як вискочить, так і зіскочить. Бо вже вдень знову відновиться тепла погода.
Сьогодні ще циклон покидає дощі на наш південний схід, завтра атмосферний фронт – на захід, північ”, – пише Діденко.

Також вона зазначила, що у Києві сьогодні сонячна весняна розкіш, завтра буде також тепло, але в другій половині дня пройдуть місцями грозові дощі.

“Температура повітря +18+20 градусів”, – підсумувала синоптик.

Нагадаємо, згідно з попередніми прогнозами синоптиків, погода влітку цього року не завжди буде відповідати кліматичним нормам.http://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/235741-e1494851574161.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/235741-150x150.jpgadminЕкологіяКиїв,літо 2017,ПогодаПро це у 'Фейсбуці' пише синоптик Наталка Діденко. 'Саме сьогоднішній понеділок відновив нашу віру, що трохи похитнулася, у весну. З допомогою високого атмосферного тиску та поширення теплої повітряної маси. Високий атмосферний тиск розігнав хмари та дощ, а нова повітряна маса принесе сьогодні нарешті людські градуси', - пише вона. Так, у більшості областей сьогодні...| Київської області та України | Kiev Time