У Києві під стінами Верховної Ради сталися сутички між активістами та правоохоронцями. Про це повідомляється на сторінці

Учасники протесту заблокували всі виходи з Верховної Ради. Активісти палили фаєри, а правоохоронці пустили в хід сльозогінний газ. Зрештою відбулась сутичка.

За словами голови ГУ Нацполіції в Києві Андрій Крищенко: “Громадських порушень не було. Протоколи ми не складали. Наразі збираємо матеріали, які потім проаналізуємо. Нікого поки не затримували”.

Причиною бійки було те, що мітингарі автомобілями заблокували виходи з парламенту, а потім перешкоджали евакуаторам забрати ці автомобілі.

Зазначимо, що активісти Національного Корпусу та Національних Дружин та представники Автомайдану перешкоджають евакуаторам забрати автомобілі, які блокують вхід до Верховної Ради.

У ході мітингу під будівлею Верховної Ради в Києві відбулися сутички протестувальників і правоохоронців. Ситуація загострилася, коли правоохоронці спробували з’ясувати, як опинилися під Верховною Радою, а також на території Верховної Ради, автомобілі Автомайдану, які за словами активістів “зламали”, а також припаркований під Радою сміттєвоз, Правоохоронці та мітингувальники застосували проти один одного сльозогінний газ.

У підсумку ситуацію вдалося втихомирити, активісти відійшли від кордону правоохоронців. Для врегулювання ситуації на місце інциденту прибув нардеп Олег Петренко, який намагається заспокоїти всі сторони, які брали участь у бійці.

Тим часом, під Раду прибули евакуатори для евакуації “поламаних” автомобілів, які заблокували в’їзд на парковку ВР.

Евакуатори прибули під Раду, щоб відвезти “поламані” автомобілі Автомайдану.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/VR.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/VR-150x150.jpgКиївАнтипропагандаВладаПодіїПолітикаВерховна Рада,недоторканість,провокатори,сутички,сутички під верховною радоюУ Києві під стінами Верховної Ради сталися сутички між активістами та правоохоронцями. Про це повідомляється на сторінці Учасники протесту заблокували всі виходи з Верховної Ради. Активісти палили фаєри, а правоохоронці пустили в хід сльозогінний газ. Зрештою відбулась сутичка. За словами голови ГУ Нацполіції в Києві Андрій Крищенко: 'Громадських порушень не було. Протоколи ми...| Київської області та України | Kiev Time