Нд. Чер 23rd, 2024

Укравтодор: Україна отримала від Норвегії партію модульних мостів

До України прибула остання партія тимчасових мостових переправ, які Норвегія анонсувала в грудні 2022 року. Про це повідомляє Укравтодор.

«Україні подарували тимчасові мостові конструкції типу acrow/bailey, які підходять для пересування важких транспортних засобів. Ці конструкції дозволять не лише з’єднати населені пункти, а й забезпечать довезення гуманітарних вантажів, проїзд швидких, ремонтних бригад, евакуацію населення», – йдеться в повідомленні.

Там зазначили, що вартість переданих конструкцій складає 30 мільйонів норвезьких крон. Кошти виділені з гуманітарного бюджету Міністерства закордонних справ.

Як відомо, норвезькі фахівці проведуть для українських фахівців тренінг у Польщі, аби навчити їх складати ці конструкції швидко та ефективно.

В Укравтодорі нагадали, що Норвегія стала третьою країною, яка від початку повномасштабного вторгнення РФ передала в Україну гуманітарну допомогу для відновлення дорожньої інфраструктури. Раніше 9 тимчасових мостів подарували Чехія та Франція. Частину цих мостів уже змонтовано на Київщині, Чернігівщині, Черкащині та Харківщині.Related Post