7LZKZSCwIOXx0cYhVTMML-TZ1UEXbRCTvcx2b48izxzVOcndIl1hevMr1Gpqh34aiBuqk8dAPWOA3wm6BSlfat-GhaEhtr6BMN4w3BkKEJI6AB9NJ2HkeGzYzQUDJwOGA6gZGzlcFNitJuuN5wz1qnE

Після повномасштабного вторгнення на територію країни український бізнес стикнувся з новими важливими завданнями: необхідність підтримувати власну економіку та допомогати ЗСУ. У сфері страхування компанія ВУСО успішно поєднала свою основну роботу по страхуванню громадян з волонтерством, як повідомив Андрій Артюхов, голова правління СК “VUSO” в інтерв’ю для видання Forinsurer.

“Звичайно, 2023 рік став дуже тяжким для всіх, як і попередній. Проте, завдяки тому досвіду, який ми вже мали, ми були готові діяти в будь-якій ситуації. Нашими основними цілями були забезпечення сервісу найкращої якості навіть в умовах кризи, а також підтримка та розвиток ЗСУ”, – розказує Андрій Артюхов.

Не так давно Михайло Назарчук, Голова наглядової ради СК “ВУСО”, повідомив, що компанія успішно подолала усі виклики, що виникли через воєнні дії в Україні. СК “VUSO” надає необхідну допомогу громадянам кожен день і дотримується своїх зобов’язань перед ними чесно та відповідально.

Також, Андрій Артюхов наголошує, що головний обов’язок кожного українця полягає в тому, щоб сприяти перемозі: “У підприємницькій сфері це не лише підтримка економіки в цей важкий час, хоча це одне з ключових завдань. Ця відповідальність є набагато ширшою. Сьогодні важливо підтримувати Збройні Сили України, які боронять незалежність країни”.

З початку 24 лютого 2022 року і до наших днів компанія та її працівники надали допомогу ЗСУ на суму понад 32 мільйонів гривень. ВУСО активно бере участь у зборах та підтримці військових. Компанія максимально допомагає військовим, які раніше працювали у СК “VUSO”, але після початку російської агресії увійшли до ЗСУ.

Кожного місяця находять запити від військових, які потребують допомоги. Андрій Артюхов каже, що компанія найчастіше допомагає військовослужбовцям у придбанні дронів та автомобілів. Він каже, що за останній період компанія придбала “мавіки” для різних бригад та безпілотники “Небесна кара” з пультом керування для інноваційного підрозділу територіальної оборони ЗСУ “Очі яструба”. Для добровольчого загону аеророзвідки “Карлсон” було передано професійний квадрокоптер DJI Matrice 30T. Також волонтери компанії придбали додаткові акумулятори на загальну суму більше ніж 700 тис. грн. “Також було надано 100 пристроїв для розмінування звільнених територій одному із саперних підрозділів”, – повідомляє А. Артюхов.

4ymHTidg_hOw3cy6_VQf5ASyc4Wm5zcme4Rp1YmH0MNJnx9D4G1gbFt0V9Vn3fCZiuUj8066x6FTzBLLaP3eb1bufcxdp3tAYwyN0J_lvqaiS7DWb22KOCfcg4lw-P_y4XvPPMKbHLu8ttQgJESNbv8

Директор компанії “VUSO” повідомляє, що в основному надають допомогу військовим автомобілями: “Найчастіше ми сприяємо автотранспортом. Наші волонтери та співробітники активно долучилися до внутрішнього волонтерського руху і вже налагодили систему пошуку транспорту. Ми забезпечуємо обслуговування та підготовку необхідних автомобілів через партнерів, а потім передаємо готові автівки військовим. Іноді отримуємо запити волонтерів. Ми вирішуємо всі запити “на льоту”. Загалом компанія придбала для фронту понад 50 автомобілів для різних підрозділів та будь-яких потреб”.

Довідка про компанію. Компанія “VUSO” – українська компанія, яка була заснована у 2001 році. За час своєї діяльності вона зарекомендувала себе як надійний партнер та постачальник послуг на ринку страхування. Ця інформація підтверджується рейтингом фінансової стійкості uaAA, який було присвоєно рейтинговим агентством “Стандарт-Рейтинг”. СК “VUSO” спеціалізується на автомобільному, медичному та туристичному страхуванні. Страхувальник пропонує широкий пакет послуг як для компаній, так і для приватних осіб.

Страхова компанія “VUSO” дотримується всіх законодавчих вимог. У страховика є 50 ліцензій, серед яких 17 на добровільне страхування та 33 на обов’язкове. Мережа включає 34 представництва, 2 філії та понад 20 центрів продажів по всій території України. СК “VUSO” є членом МТСБУ, КТПП, НАСУ та Ядерного страхового пулу.

НБУ підтвердив прозорість структури компанії. СК “ВУСО” є лідером в інтернет-страхуванні. Завдяки налагодженій роботі своїх IT-працівників компанія першою запровадила електронні поліси.

“VUSO” продовжує активно розвиваюти IT-рішення та співпрацює з багатьма надійними фінансовими установами, серед яких Приватбанк, Ощадбанк, Укрексімбанк, ОТП Банк, Укргазбанк, КредоБанк, ПравексБанк, Глобус Банк, ПУМБ, Таскомбанк, КомІнБанк, АкордБанк, СЕНС Банк, ЮнексБанк, Рада Банк, Скай Банк. Компанія продовжує активно розвиватися, розробляти нові продукти для клієнтів та розширювати коло своїх партнерів.