Чт. Лип 25th, 2024

CLAMP-з’єднання – кламп із нержавіючої сталі

Гру5,2023
CLAMP-з'єднання – кламп із нержавіючої сталіCLAMP-з'єднання – кламп із нержавіючої сталі

CLAMP-з'єднання – кламп із нержавіючої сталі

Кламп (CLAMP) нержавіючий – це затискна швидкознімна деталь, яку використовують для з’єднання двох частин трубопровідної системи. Вона досить проста у використанні – щоб її змонтувати, не потрібно прикладати багато зусиль і користуватися додатковими матеріалами, достатньо закрутити вручну. Якщо для деяких елементів потрібен спеціальний ключ (наприклад, для американки або молочної муфти), то цю деталь можна приєднати самостійно руками.

Кламп-з’єднання – це універсальна деталь, яку використовують у багатьох галузях, тому має багато різних збірок. Вона складається з таких основних елементів:

  • хомута;
  • штуцера;
  • ущільнювач.

Решта складових залежить від виробника і може відрізнятися. Наприклад, можливий варіант зі шланговим штуцером або будь-яким іншим, який має CLAMP-з’єднання, а також замість штуцера з одного боку можна встановити заглушку.
Кламп – це ідеальна деталь, яка допоможе без проблем змонтувати два відрізки трубопроводу або два зварні елементи. Головне – при цьому не забувати, що CLAMP – приварна деталь, яка приєднується впритул до необхідних деталей. Тому, перед покупкою клампу, необхідно насамперед підібрати потрібний діаметр. Цей розмір можна дізнатися, подивившись на корпусі деталей, до яких він приєднуватиметься. Якщо це неможливо, тоді потрібно виміряти діаметр вручну. Для цього необхідно скористатися штангенциркулем або лінійкою та поміряти зовнішній діаметр приварювальної частини деталі. Якщо цей розмір буде підібраний правильно, всі елементи зістикуються ідеально. Наприклад, до труби з Dn 50, підійде кламп з таким самим Dn, виготовленим згідно стандарту DIN. Але якщо труба має діаметр 50,8 міліметрів, тоді краще купувати CLAMP, який виготовлений відповідно до стандарту SMS. Правильно підібрані деталі запобігають різним проблемам під час монтажу та зон застою під час експлуатації.

Клампи виготовляють з наступних марок сталі:

  • AISI 304 – харчова сталь, яку використовують на більшості виробництвах;
  • AISI 316 – кислотостійка сталь, яку використовують на фармацевтичних та хімічних виробництвах.

Також цю деталь виготовляють із різними видами ущільнення, яке залежить від сфери використання:

  • силікон – підходить для харчових виробництв;
  • EPDM – підходить для фармацевтичних та хімічних підприємств;
  • PTFE – матеріал, який витримує більш агресивне середовище.

Якщо під час підбору CLAMP-з’єднання виникнуть сумніви, краще проконсультуватися з фахівцями.

Кламп із нержавіючої сталі – купити в Україні

CLAMP-з’єднання в різних модифікаціях можна підібрати та купити у нашому інтернет-магазині https://fiting.top/ На сайті великий вибір запірно-регулюючої арматури та іншого нержавіючого фітингу. Доставка деталей здійснюється по всій території України за допомогою компанії Нова Пошта. Більш детальну інформацію можна дізнатись у наших консультантів.Related Post