Чт. Тра 23rd, 2024

У Києві загинуло Синє озеро

Синє озероСинє озеро

У столиці в районі Виноградар повністю висохло відомо всім киянам Синє озеро.

Як зазначають у соціальних мережах, до обміління водойми могло призвести зведення багатоповерхівки, що вплинуло на підземні води.

Відповідний допис та фото розмітив на своїй сторінці у Фейсбуці активіст Михайло Сторожук.

За його словами, озеро, яке було перлиною району, висохло повністю. Він зазначив, що саме тут колись жили і розмножувалися болотяні черепахи та безліч інших видів тварин.

“Озеро померло, так і не дочекавшись допомоги з бюджету міста, який нібито виділив його ще кілька років тому”, – написав Сторожук.

Синє озеро

Синє озеро – це одне з популярних природних місць розваг та відпочинку в Києві. Озеро розташоване в Пущі-Водиці, на північному заході від центру Києва, та завжди було однією з найбільших водойм у цьому регіоні. Озеро оточене лісами, що робило його популярним місцем для відпочинку на природі.

Озеро Синє отримало свою назву завдяки незвичайному синьому кольору води, який виникав через високий вміст мінералів у воді та вплив зоряного світла. Вода в озері Синє вважалася цілющою, і тут можна було не лише відпочити, але й поплавати.

Місце навідувалося багатьма мешканцями Києва та туристами протягом літнього сезону. Тут були пляжі, альтанки, місця для пікніків, риболовлі та водних видів спорту. Ліси навколо озера створюювали природню атмосферу для прогулянок та піших походів.Related Post