Всім знайома проблема чистих водоймищ – один з головних викликів сучасної людини. З кожним роком їх кількість стає все меншою. Ця болюча проблема не оминула і Україну. Досить приємно, що  в нашому краї, є чисті водні ресурси ще є. І Бушевське озеро – є яскравим тому доказом. На сьогоднішній день, офіційно підтверджене, як найчистіше водоймище Київської області.

З історії: ще за часів “союзу” , тут був гранітний кар’єр. Коли він припинив своє існування, то яма поступово заповнилася водою з джерел. Представники з Європи, які приїжджали до озера, підтвердили унікальну чистоту води.

Знаходиться: с. Бушеве, Рокинянського району.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Bushivske-ozero-najchistisha-vodojma-Kiyivskoyi-oblasti.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Bushivske-ozero-najchistisha-vodojma-Kiyivskoyi-oblasti-150x150.jpgКиївЕкологіяСуспільствоБушеве,Бушевське озеро,водоймище,Київщина,Рокинянський район,чисте водоймищеВсім знайома проблема чистих водоймищ - один з головних викликів сучасної людини. З кожним роком їх кількість стає все меншою. Ця болюча проблема не оминула і Україну. Досить приємно, що  в нашому краї, є чисті водні ресурси ще є. І Бушевське озеро – є яскравим тому доказом. На сьогоднішній день, офіційно...| Київської області та України | Kiev Time