Ср. Тра 22nd, 2024

Як правильно обрати обладнання для брикетування

Гру18,2023
Брикети, брикетування деревини, брикетування деревних відходівБрикети, брикетування деревини, брикетування деревних відходів

Використання брикетувальних машин для виробництва матеріалу для опалення на сьогодні являється оптимальним варіантом для підприємств, що займаються цим видом діяльності. Завдяки зменшенню обсягу, можна не тільки заощадити простір, час і витрати на навантаження і розвантаження, зберігання і перевезення, але ще і значно збільшити прибуток.

Види пресів для створення брикетів

Найпопулярнішими типами машин, що допоможуть полегшити процес виробництва та зробити його максимально продуктивним, відносяться:

  1. Ударно-механічний прес. Преси ударно-механічного типу виготовляються у вигляді ексцентрикових машин. В обладнанні безперервно обертається ексцентричний вал, з’єднаний з плунжером, який проштовхує сировину через конічну головку. У механічному процесі необхідний протитиск, який регулюється різними конусами або матрицями різної довжини. Механічне устаткування приводиться в дію завдяки електричному двигуну, то втрати енергії пристроєм дуже незначні. Таким чином, вихід на потужність, пов’язану з енергоспоживанням, оптимізована. Щільність можна регулювати так, щоб вона була вищою для споживчих брикетів і нижчою для промислових.
  2. Екструдерні преси. Основною перевагою використання екструдерного брикетувального пресу є наявність спеціальної системи керування з доступом до інтернету. Так, стає можливим контролювання та управління процесом роботи через мережу Інтернет. Функції ПЛК при необхідності можна перепрограмувати. Для більш комфортного управління є можливість поставити ​​модуль регулювання на основі реле.
  3. Гідравлічні преси. Гідравлічний двигун, що використовується в даному типі пресів, досить потужний. Агрегат дає змогу проводити брикетування з такої сировини як біомаса, дерево, алюміній та інші метали. З них виходять дуже якісні брикети.

Для виготовлення брикетів з металу чи дерева сьогодні використовують спеціалізоване обладнання.

Вибір обладнання для виготовлення брикетів

Вибираючи прес для брикетування, необхідно звернути особливу увагу на такі фактори:

  • тип оброблюваного матеріалу;
  • продуктивність;
  • рівень автоматизації;
  • доступний бюджет.

Зазначте, що для виготовлення великого обсягу продукції слід обирати екструдерні преси. Замовляйте обладнання на сайті https://rmpbio.ua/katalog/briketuvannya/ онлайн.Related Post