При першому відвідуванні дитячого стоматолога в Києві дитина може отримати як негативні, так та позитивні емоції. Тому важливо, щоб цей прийом для неї був комфортним і не залишив негативу, інакше страх перед лікуванням зубів не пройде у людини і старшого віку.

Саме тому у провідній київській стоматології «Нью Смайл», яка знаходиться на Печерську, працюють досвідчені та професійні фахівці, які докладають усіх зусиль для того, щоб малюки відчували себе комфортно, не відчували болю та не відчували страху перед зубним лікарем.

Якою має бути дитяча стоматологія?

У стоматологічній клініці «Нью Смайл» при лікуванні дитячих зубів використовують новітні та прогресивні методики. Тут дуже затишна та розслаблююча атмосфера, всі співробітники ввічливі та завжди знаходять підхід до маленьких пацієнтів, а для знеболювання застосовуються лише легкі седативні засоби.

Лікування здійснюється у вигляді цікавої гри, яка викликає у малюка лише позитивні емоції. Після відвідування такої клініки та прийому в уважного й доброзичливого доктора жодна дитина не відчуватиме страх перед стоматологічним кріслом. Похід до стоматолога стане звичайним заходом, який не завдає жодних незручностей батькам, чи то студентам, чи то самотній матусі, директору бюро перекладів у Києві чи звичайному ФОП, спеціалісту аудиторської фірми, відомому адвокатові, готельєр, домогосподарці або будь-якій іншій людині.

У клініці не використовують сріблення зубів, яке вважається малоефективним, та не застосовують препарати із вмістом формальдегіду. Лікування дитячих зубів проводиться з використанням системи «раббердам», а знеболювальні ліки підбираються з урахуванням особливостей організму маленького пацієнта. Загальний наркоз застосовується у крайніх випадках, оскільки лікарі використовують усі наявні технології та методики, щоб обійтися без нього.

Фахівці стоматологічного центру використовують у своїй роботі лазер, цифрове, оптичне обладнання (зокрема дентальний мікроскоп), а також електронні пристрої з високою точністю діагностики. Це дозволяє максимально ефективно лікувати і молочні, і зуби постійні. Саме тут уперше в країні застосували коронки з діоксиду цирконію для реставрації зубів у дитячому віці.

Види відновлення дитячих зубів

Стоматологія «Нью Смайл» здійснює свою діяльність понад 10 років, тож лікарі мають багатий практичний досвід у відновленні втрачених зубів у дітей. Для відновлення дитячих зруйнованих або втрачених зубів існує кілька способів:

  • Реставрація. Молочні зуби зазвичай пломбують кольоровими композитами, що відбивають світло, або склоіномерним цементом. Використовують також вініри з композитів, які, на відміну пломби, закривають весь зуб.
  • Коронки. Для виготовлення використовується діоксид цирконію або різні металеві сплави. Часто дітям ставлять Strip-коронки – ковпачки з прозорого акрилу, заповнені композитом. Щоб він затвердів, його нагрівають у ковпачку.
  • Протезування. Застосовується у крайньому випадку після видалення зуба. Оскільки у дитини щелепа продовжує рости, використовуються знімні протези, які змінюють через 1,5-2 роки.

При якісній гігієні ротової порожнини пломби, коронки та протези будуть служити дитині до появи постійних зубів.

Профілактика та лікування за європейськими стандартами

Основна мета стоматологів столичної клініки «New Smile» – зберегти здоровими усі молочні зубки дитини. Лікування зубів здійснюється за європейським протоколом CAMBRA, обов’язково складається лікувальний план для кожного малюка, надаються рекомендації щодо правильної гігієни ротової порожнини. Лікарі допоможуть підібрати засоби для догляду за зубами та порадять раціон харчування. При необхідності направлять на обстеження до вузьких спеціалістів.

Клініка «Нью Смайл», розташована у Києві на вул. Чигоріна, буд. 59 й відкрита щодня з 8 до 20 години, крім неділі. Щоб записатися на прийом до стоматолога, достатньо відвідати сайт www.newsmile.com.ua або зателефонувати за номером 044-337-77-59.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/11/pedo.007-1024x475.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/11/pedo.007-150x150.jpegadminЗдоров'яДитячий стоматологПри першому відвідуванні дитячого стоматолога в Києві дитина може отримати як негативні, так та позитивні емоції. Тому важливо, щоб цей прийом для неї був комфортним і не залишив негативу, інакше страх перед лікуванням зубів не пройде у людини і старшого віку. Саме тому у провідній київській стоматології «Нью Смайл», яка...| Київської області та України | Kiev Time