Нд. Тра 19th, 2024

Як підключити Інтернет у Києві швидко та вигідно?

ТВ и интернетТВ и интернет

Коли потрібно провести вдома Інтернет, чи виникла необхідність змінити постачальника комунікаційних послуг, важливо уважно підійти до вибору провайдера. У нього повинні бути гарний сервіс і якісна технологічна інфраструктура. Окремо варто проаналізувати зручність тарифних планів. Розберемось, як знайти постачальника комунікаційних послуг, що відповідатиме загальним та індивідуальним критеріям.

XYCS1qQnd7IW73jvqxcU7F2P75neNAgNAfdtpXuEHoS91H6az5RKYY8njcLnk4RR9RqqiZw_PbQRsq0YUBYIDhE4o4484Ilep19XqL18aS9HQpDYXNTKXtzKcNh05ZyUdg1asdT4SXPxC2pwvHts9A

Репутація, сервіс і технології

Щоб не витрачати час на аналіз усіх компаній сегмента, варто придивитися до лідерів, які мають репутацію, досвід та розуміння потреб користувачів. З брендами загальнонаціонального рівня легко одразу, стандартні процеси у них максимально спрощені та відшліфовані. Наприклад, Volia пропонує підключити Інтернет у Києві чи інших містах України просто та оперативно. Клієнту достатньо у формі на сайті вказати свій номер будь-якого оператора. Далі:

  1. Менеджер перетелефонує, підкаже, який тариф буде оптимальним для конкретної людини.
  2. Він також узгодить час та інші деталі візиту майстра.
  3. Спеціаліст прийде і все швидко підключить.

Провайдер має більш ніж 20 років досвіду роботи у сегменті. Щільне покриття по всій країні та інноваційні технологічні рішення дають можливість забезпечувати надійний сигнал та постійну швидкість Інтернету. Обсяг трафіку у тарифних планах не обмежується. Підтримка 24/7 оперативно надає вичерпні відповіді, та підказує варіанти реалізації різних сценаріїв. Також кожен клієнт може створити безпровідну локальну мережу, щоб працювати онлайн з кількох пристроїв одночасно через Wi-Fi.

Регулювання переліку послуг у тарифах

У пакеті з мінімальною вартістю встановлена швидкість трафіку на рівні 100 Мбіт/с. Цього достатньо щоб переглядати сайти, спілкуватися у месенджерах та соціальних мережах, дивитися фільми онлайн. Якщо хочеться прискоритись, без зміни тарифу, можна додатково замовити гіпершвидкість. Вона до максимуму збільшує показник швидкості незалежно від початкових умов у пакеті послуг. Також, якщо вирішили підключити Інтернет у Києві чи іншому місті від Volia, то можете вибрати антивірусне ПЗ як доповнення. Воно дає можливість:

  • захистити смартфон, ноутбук та інші пристрої;
  • своєчасно виявити та знешкодити вірусні елементи;
  • заблокувати небезпечні сайти;
  • створити умови для безпечних платежів онлайн;
  • налаштувати батьківський контроль користування мережею.

Також як окрема послуга доступна фіксована IP. Вона прив’язується до пристрою абонента, спрощує користування сервісами та сайтами, які кожного користувача ідентифікують за IP. Також з фіксованою адресою простіше керувати різними видами обладнання через Інтернет. Кожна послуга оплачується помісячно, можна замовляти одну або кілька на бажаний період.Related Post