Ср. Чер 12th, 2024

На Київщині чоловік підірвав гранату в квартирі

У місті Вишневе 47-річний цивільний чоловік загинув від підриву фінської гранати m/50, поліція відкрила провадження за підозрою скоєння самогубства.

“Сьогодні близько 16:00 ми отримали повідомлення від жителів Вишневого про те, що є задимлення у них на території, і про те, що вони самі безпосередньо чули вибух”, – повідомила речниця поліції Київщини Ірина Ткач, повідомляє “УНІАН”.

На місце події виїхали співробітники Бучанського управління поліції і одразу же прибули представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

На місці вибуху у частково зруйнованій квартирі було знайдено тіло 47-річного чоловіка. “Попередньо, він загинув від вибуху гранати m/50. Це фінська граната”, – відзначила Ткач.

“За словами сусідів, те, що вони коментували, він винаймав цю квартиру. Це не його була власність. Але вони також розказали про те, що останнім часом він перебував у дуже пригніченому стані, і були причини вважати, що, імовірно, за попередніми даними, це могло бути дійсно самогубство”, – сказала речниця поліції Київщини.

Наразі з’ясовуються усі обставини і вже порушено кримінальне провадження щодо “вбивства з приміткою самогубство”.

“Помешкання частково було пошкоджено… У чоловіка серйозно обгоріло обличчя і тулуб. Він загинув безпосередньо від отриманих травм. Але, на щастя, крім нього, більше ніхто не постраждав”, – сказала Ткач.

Поліція закликає громадян, якщо вони бачать, що хтось перебуває у критичному стані або якщо самі відчувають психологічні проблеми, то не треба чекати лиха, а звертатися до фахівців.

“За нашими даними, на даний час, він не є ані військовим, ані представником ТрО. Він цивільний громадянин. Де він отримав гранату, ми з’ясовуємо”, – додала Ткач.

Фото: Telegram.Related Post