11 травня о 15:40 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про те, що в м. Біла Церква, Таращанський масив, на будівельному майданчику людина провалилась під землю.

Про це повідомляє “Моя Київщина” з посилнням на прес-службу ДСНС у Київській області.

До місця виклику було направлено групу рятувального відділення Аварійно-рятувального призначення та чергові караули 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини і 3-ДПРЧ м. Біла Церква.

На місці події стало відомо, що при копанні котловану стався зсув ґрунту під який попало двоє людей. Одного вдалося дістати одразу після завалу та з травмами передали працівникам швидкої медичної допомоги.

Рятувальники дістали загиблого за допомогою шанцевого інструменту .

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/P5110517.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/P5110517-150x150.jpgKiev-TimeБіла ЦеркваБіла Церква,будівництво,загиблий11 травня о 15:40 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про те, що в м. Біла Церква, Таращанський масив, на будівельному майданчику людина провалилась під землю. Про це повідомляє 'Моя Київщина' з посилнням на прес-службу ДСНС у Київській області. До місця виклику було направлено групу рятувального відділення Аварійно-рятувального призначення та чергові караули...| Київської області та України | Kiev Time