Бориспіль – одне з найдавніших поселень Київщини, відоме за літописними матеріалами. Перша літописна згадка про нього відноситься до початку 11 століття коли в братовбивчій війні між синами київського князя Володимира на річці Альті загинув князь Борис, який з 1072 року канонізований як один з перших святих Київської Русі. З іменем Бориса і пов’язана сучасна назва міста.

 

 

 

В “повітряними воротами” столиці Бориспіль став у 1956році, коли  було зведено Бориспільський аеропорт, який став одним з найбільших на той час міжнародних аеропортів у світі. Сьогодні через місто проходять траси із Харкова, Полтави, Кременчука тощо. Тому щодня через місто проходить велика кількість автотранспорту. В місті Бориспіль досить добре розвинені всі галузі виробничної та невиробничої сфери. У місті знаходиться велика кількість будівельних підприємств, широко представлена сфера фінансово-банківських установ. У Борисполі діють підприємства, які відомі не тільки в Україні, а й за її межами.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/terminal-D.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/terminal-D-150x150.jpgYuliyaБориспільКиївська областьБориспіль Київської областіБориспіль - одне з найдавніших поселень Київщини, відоме за літописними матеріалами. Перша літописна згадка про нього відноситься до початку 11 століття коли в братовбивчій війні між синами київського князя Володимира на річці Альті загинув князь Борис, який з 1072 року канонізований як один з перших святих Київської Русі. З...| Київської області та України | Kiev Time