У Гостомелі на землях, які виділили учасникам АТО та іншим пільговикам, влаштували величезний смітник. Сюди завезли старі бетонні плити, зняте асфальтне покриття, коріння та деревину, а також різний будівельний непотріб. Підозрюють, що це залишки реконструкції, яка здійснюється у селищі. Гостомельська влада обіцяє з’ясувати всі обставини, щоб прибрали сміття.

Нещодавно на сесії у Гостомелі виділили 20 га землі учасникам АТО та іншим пільговикам. Ділянки площею 0,7 га отримали 160 осіб. Їх цільове призначення – під будівництво приватної садиби.

Тепер виявилося, що на цих землях влаштували смітник із старих бетонних плит, знятого асфальтного покриття, коріння та деревини, різного будівельного непотребу.

Депутат Гостомельської селищної ради Юрій Марчук розповів, що з цього приводу до нього звернулися власники цих ділянок. Він виїхав на місце та застав машину, яка вивантажувалася.

Із розмови з водієм з’ясував, що вивозять сміття з вул. Рекунова, де триває реконструкція на замовлення Гостомельської селищної ради. Довелося викликати поліцію.

Голова Спілки воїнів-учасників АТО селища Гостомель Олексій Табачук розповів, що ділянки виділили 160 учасникам бойових дій та близько 35 іншим пільговикам (чорнобильці, афганці, інваліди, багатодітні сім’ї).

Він обурений, що на землі тих, хто захищав свою країну від ворога, вивезли цей непотріб з об’єктів будівництв.

Небайдужі люди пропонували скинутися коштами та надати техніку, щоб привезти посадовцям селищної ради це сміття додому. Але вирішили діяти у рамках чинного законодавства. Провели збори спілки, зібрали підписи учасників АТО, звернулися до правоохоронців, екологічної служби, щоб визначити масштаби заподіяної шкоди та завдані збитки.

За словами Табачука, бетонні плити – це залишки сцени біля клубу, звідти ж і деревина, асфальтне покриття – з вул. Рекунова, яку реконструюють під плитку.

На місце несанкціонованого смітника прибула поліція, зокрема й слідчо-оперативна група. Складено відповідні заяви. Зі свого боку, гостомельський селищний голова Юрій Прилипко запевнив, що влада з’ясує усі обставини, щоб на цьому тижні прибрали сміття. Дозволу на його вивезення сюди не надавали.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/11/Smit-zem-ATO-8-640x477-1.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/11/Smit-zem-ATO-8-640x477-1-150x150.pngKievГостомельЕкологіяКиївська областьПодіїСуспільствоАТО,Гостомель,поліція Київської області,сміттєзвалищеУ Гостомелі на землях, які виділили учасникам АТО та іншим пільговикам, влаштували величезний смітник. Сюди завезли старі бетонні плити, зняте асфальтне покриття, коріння та деревину, а також різний будівельний непотріб. Підозрюють, що це залишки реконструкції, яка здійснюється у селищі. Гостомельська влада обіцяє з’ясувати всі обставини, щоб прибрали сміття. Нещодавно на...| Київської області та України | Kiev Time