Працівники управління захисту економіки Київщини під процесуальним керівництвом військової прокуратури та спільно з відділом детективів слідчого управління поліції столичної області задокументували протиправну діяльність одного з керівників  управління Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

Держслужбовець налагодила схему систематичного вимагання та отримання неправомірної вигоди в сумі від 300-500 доларів США від суб’єктів підприємницької діяльності за видачу санітарних паспортів на право одержання, зберігання і застосування пестицидів і мінеральних добрив.

Правоохоронці затримали посадовця на гарячому, під час під час отримання другої частини неправомірної вигоди у сумі 200 доларів США за безперешкодну видачу санітарного паспорту на приміщення складу для зберігання пестицидів та мінеральних добрив, який не відповідає санітарним нормам та вимогам.

На даний час проводяться обшуки в приміщеннях управління. Також перевіряється інформація щодо причетності інших працівників Держпродспоживслужби до службових злочинів.

Кримінальне провадження щодо затриманої відкрито за  ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Повідомляє 3 липня відділ комунікації поліції в Київській області.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/habar1-707x400.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/habar1-707x400-150x150.jpegКиївTimeКиївська областьКриміналСуспільствоКиївщина,Поліція,посадовець,Управління Держпродспоживслужби,хабарПрацівники управління захисту економіки Київщини під процесуальним керівництвом військової прокуратури та спільно з відділом детективів слідчого управління поліції столичної області задокументували протиправну діяльність одного з керівників  управління Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства. Держслужбовець налагодила схему систематичного вимагання та отримання неправомірної вигоди в сумі від 300-500 доларів США від суб’єктів...| Київської області та України | Kiev Time