У місті Бориспіль роми самочинно оселилися у чужому будинку

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на “Вісті“.

У зв’язку з відміною законодавчої норми, що забороняла ромам селитися табором на територіях міст, зі всієї України почали надходити сигнали, що викликають занепокоєння. Мова йде про збільшення кількості випадків порушення закону в місцях компактного проживання представників цієї національності.

Не виключенням став і Бориспіль. Так до нас звернулося не мало мешканців міста з проханням допомогти зі зухвалою поведінкою ромів, що самочинно зайняли будинок по вул. Головатого, поряд з магазином “Фора”.

Вчора з ними була проведена роз’яснювальна бесіда. Вони пообіцяли з’їхати звідти.

ГФ “Сектор Безпеки” закликає не бути байдужими до подій та людей, що вас оточують, та звертатися до компентентних органів в разі необхідності.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/686199_main.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/686199_main-150x150.jpgKiev-TimeКиївська областьСуспільствоБориспіль,роми захопили будинокУ місті Бориспіль роми самочинно оселилися у чужому будинку Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на 'Вісті'. У зв'язку з відміною законодавчої норми, що забороняла ромам селитися табором на територіях міст, зі всієї України почали надходити сигнали, що викликають занепокоєння. Мова йде про збільшення кількості випадків порушення закону...| Київської області та України | Kiev Time