Колектори увірвалися до приватного будинку в селі Неграші Києво-Святошинського району, вигнали із дому 11-річну дівчинку, змінили замки та забарикадувалися. Врешті їх затримала поліція.Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

“Установлено, що в середу, 28 березня, дев’ятеро чоловіків, працівники колекторської фірми, вдерлися до одного з будинків у с. Неграші Києво-Святошинського району, застосувуючи фізичну силу, що є небезпечною для життя та здоров’я, вивели із будинку неповнолітню дівчинку, після чого змінили замки на вхідних дверях, заволоділи майном та забарикадувалися у будинку”, – ідеться в повідомленні.

Нападників затримали. Прокуратура клопотатиме про арешт колекторів.

Затриманим повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 187 (розбій, поєднаний із проникненням у житло) Кримінального кодексу України.

Підозрюваним загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/kollektori.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/kollektori-150x150.jpgadminКиївська областьКриміналПодіїСуспільствоКолектори увірвалися до приватного будинку в селі Неграші Києво-Святошинського району, вигнали із дому 11-річну дівчинку, змінили замки та забарикадувалися. Врешті їх затримала поліція.Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області. 'Установлено, що в середу, 28 березня, дев’ятеро чоловіків, працівники колекторської фірми, вдерлися до одного з будинків у с. Неграші Києво-Святошинського району, застосувуючи...| Київської області та України | Kiev Time