В Чорнобильській зоні відчуження знову впіймали сталкерів. Цього разу – вітчизняних.

Під час патрулювання зони відчуження працівники поліції затримали нову групу туристів-екстремалів – ними виявилися трое молодих людей з міста Дніпро, які незаконно проникли на територію відселеного міста Прип’ять, повідомили в поліції Київської області.

За ст. 46-1 “Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення” Кодексу України про адміністративні правопорушення порушникам загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Чорнобильській зоні відчуження трагічно загинув сталкер з Білорусії – він розбився, впавши радіолокаційної вежі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Bezymyannyj-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Bezymyannyj-1-150x150.jpgYuliyaКиївська областьПодіїЧорнобильполіція Київської області,сталкери,Чорнобильська зона відчуженняВ Чорнобильській зоні відчуження знову впіймали сталкерів. Цього разу - вітчизняних. Під час патрулювання зони відчуження працівники поліції затримали нову групу туристів-екстремалів - ними виявилися трое молодих людей з міста Дніпро, які незаконно проникли на територію відселеного міста Прип'ять, повідомили в поліції Київської області. За ст. 46-1 'Порушення вимог режиму радіаційної безпеки...| Київської області та України | Kiev Time