21 березня у Білій Церкві на базі комунального закладу Білоцерківської міськради ДЮСШ №1 відбулось урочисте відкриття фінальних змагань Гімназіада України 2018 року з плавання.

На змагання завітали команди з десяти областей України – переможці обласних етапів змагань, а саме з: Волинської, Івано-Франківської, Сумської, Львівської, Тернопільської, Житомирської, Вінницької, Хмельницької, Одеської, Київської.

Зі словами привітань до присутніх від імені міського голови звернувся його радник Микола Антонюк:

“Мені надзвичайно приємно вітати вас усіх у Білій Церкві. Хочу побажати, щоб ці змагання стали для вас своєрідним стартом до тих звершень, про які ви всі мрієте. Вперед до перемоги!”.

Також до привітань долучився начальник фізичного виховання та спорту Комітету фізичного виховання Міністерства освіти і науки України Віталій Масло, який побажав юним спортсменам впевненості, сил та перемог.

Київську область на змаганнях представляють спортсмени, вихованці комунального закладу Білоцерківської міськради ДЮСШ №1 (директор – Юрій Гончаренко) та комунального закладу Київської обласної ради “Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури та спорту” (директор – Володимир Балясников).

Показовими виступами присутніх привітали вихованці КЗ КОР “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини” та вихованки відділення художньої гімнастики Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту.

Змагання відбуватимуться з 21 по 23 березня 2018 року на базі КЗ БМР ДЮСШ №1, за адресою м.Біла Церква, вул.Героїв Небесної Сотні, 46-а.

На урочистому відкритті були присутні: начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ільченко, в.о. начальника Управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міськради Катерина Литвиненко, начальник Управління освіти і науки Білоцерківської міськради Юрій Петрик, директор комунального закладу Білоцерківської міськради ДЮСШ №1 Юрій Гончаренко.