Ср. Лип 24th, 2024

У Білій Церкві створили унікальний реєстр для обліку дітей шкільного віку та учнів

 23 січня Виконавчий комітет Білоцерківської міськради  затвердив рішення “Про ведення обліку дітей шкільного віку та учнів” – про це  повідомляє прес-служба міської ради.

За словами начальника Управління освіти і науки Юрія Петрика до 20 серпня 2018 року Управління освіти і науки має створити реєстр дітей шкільного віку та учнів Білої Церкви.

“Вважаю, що це дуже гарний прецедент не тільки для Білої Церкви, але й для всієї України, адже в жодному іншому місті більше немає такої електронної бази даних про учнів, де буде чітко визначено інформацію про їхні вікові категорії, місце проживання, стать, місце навчання або місце роботи випускників навчальних закладів тощо. Разом з тим, даним рішенням пропонується затвердити перелік вулиць та будинків за навчальними закладами, відповідно до яких школи будуть зобов’язані в будь-якому випадку приймати дітей дошкільного та шкільного віку до навчального закладу для того, аби забезпечити всіх дітей загальною середньою освітою”, – відзначив Юрій Петрик.

Перед створенням реєстру необхідно встановити уповноважений орган, відповідальний за ведення обліку дітей. А також будуть здійснені заходи щодо закупівлі електронної програми реєстру дітей відповідно до вимог чинного законодавства України.

 Related Post