За підтримки білоцерківського міського голови Геннадія Дикого, 24 березня 2018 року для жителів міста буде організовано безкоштовний консультативний прийом офтальмологами.

Про це повідомляє Управління охорони здоров’я Білоцерківської міськради.

Прийом розпочнеться з 09:00 у приміщенні поліклінічного відділення КЗ БМР “Білоцерківська міська лікарня №1”. Співробітники кафедри офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика на чолі з професором С.О.Риковим запрошують усіх охочих білоцерківців.

Після закінчення прийому відбудеться підписання меморандуму про співпрацю між Білоцерківською міською радою в особі міського голови Г.А.Дикого та кафедри офтальмології НМАПО ім.П.Л.Шупика в особі професора С.О.Рикова.

Місце проведення: вул.Ярослава Мудрого, 49 (КЗ БМР “Білоцерківська міська лікарня №1”).


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/category_909_orig-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/category_909_orig-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваЗдоров'яКиївська областьСуспільствоБіла Церква,Геннадій Дикий,консультація офтальмолога,медицина,міська лікарня №1За підтримки білоцерківського міського голови Геннадія Дикого, 24 березня 2018 року для жителів міста буде організовано безкоштовний консультативний прийом офтальмологами. Про це повідомляє Управління охорони здоров'я Білоцерківської міськради. Прийом розпочнеться з 09:00 у приміщенні поліклінічного відділення КЗ БМР 'Білоцерківська міська лікарня №1'. Співробітники кафедри офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика...| Київської області та України | Kiev Time