На території Васильківської громади на Київщині очікується відключення електроенергії за низкою адрес На території Васильківської громади на Київщині очікується відключення електроенергії за низкою адрес — причиною стане проведення планових ремонтних робіт енергетиками компанії ДТЕК. Про це стало відомо із офіційного повідомлення Васильківської міської ради.

У зв’язку з виконанням цих робіт 6 квітня буде відключення електроенергії такими вулицями громади: Вул. Республіканська, Вул. Петровського, Вул. Гастелло, Вул. Колгоспна, Вул. Соборна, Вул. Пархоменко, Вул. Довженка, Пр. Вугільний, Пр. Північний, Пр. Хасановський.

Нагадаємо, що у Великій Димерці на території Київської області до кінця квітня заплановано масштабні відключення світла – причиною стане проведення планових робіт енергетичною компанією ДТЕК. Про це стало відомо із офіційного повідомлення, яке опублікувала прес-служба Великодимерської сільської ради. Відомо, що ДТЕК планує у квітні провести чищення дерев у районах знаходження високовольтних ліній. Роботи проходитимуть 3,5, 11, 13, 14, 19, 24, 26, 27 30 квітня. Відключення світла можливе з 8.00 до 19.00 по Броварській стороні.