Чт. Тра 23rd, 2024

Половина Київської області буде без світла найближчими днями

На території Київської області половина клієнтів сидітимуть без світла найближчими днями після ракетних ударів російських окупантів по критичній інфраструктурі. Про це стало відомо із офіційного повідомлення, яке опублікував голова Київської ОВ Олексій Кулеба.

За його словами, енергетики ліквідують наслідки масованого удару Росії, за рішенням “Укренерго” запроваджено графіки аварійних вимкнень світла, планові обмеження не діють.

Він зазначив, що енергетики працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше повернути планові відключення — найближчими днями близько половини області сидітиме без світла.

Нагадаємо, щоб в українській столиці світло було в кожному будинку, необхідно включати електроенергію на 2-3 години кілька разів на день. Про це стало відомо із коментаря генерального директора енергетичної компанії Yasno Сергія Коваленка, який він дав в ефірі національного телемарафону.

За його словами, на Київщину у нас є десь 600 мегават за потреби 1300. І з цих 600 мегават 300 потрібно для критичної інфраструктури, яку не можна відключати – це лікарні, пологові будинки, комунальні підприємства.

“І для нас, для кінцевих споживачів, залишається 300 з невеликим мегаватом на споживання. Тому коли мережі кажуть, що 2-3 години пару разів на день, то вони мають на увазі, що цих 300 мегаватів потрібно розподілити між споживачами, щоб усі споживачі були з світлом”, – сказав він. Строки повернення до планових графіків вRelated Post